تات خبر
امروز : دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۱

کسب ۲ مقام قهرمانی و ۴ مقام سومی در مسابقات کشوری هنرهای رزمی فردی توسط البرزی ها

تیم ۸ نفره هنر های رزمی فردی استان البرز در مسابقات کشوری هنر های فردی و رزمی در استان قزوین شرکت کردند که در پایان این مسابقات موفق به کسب ۲ مقام قهرمانی و ۴ مقام سومی و درنهایت موفق به کسب مقام دومی تیمی شدند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، تیم ۸ نفره هنر های رزمی فردی استان البرز در مسابقات کشوری هنر های فردی و رزمی در استان قزوین شرکت کردند که در پایان این مسابقات موفق به کسب ۲ مقام قهرمانی و ۴ مقام سومی و درنهایت موفق به کسب مقام دومی تیمی شدند که لازم به ذکر است که ۵ مقام از این ۶ مقام توسط اشتهاردی بدست آمده است.

در این مسابقات که انتخابی برای مسابقات برون مرزی بود، کاظم رضایی در رشته ی دفاع شخصی باسلاح و مهدی نیک رنجبر در رشته ی سای موفق به کسب مقام قهرمانی شدند و همچنین غلامرضاصدری در رشته نانچیکو، علی بیات در رشته ی دوچوب، امیرعلی گنجی در رشته ی دفاع شخصی بدون سلاح و مسعود فرضی در رشته ی شمشیر موفق به کسب مقام سومی شدند.

در پایان جادارد از استاد هاشم شکور مسئول هنرهای رزمی و فردی استان البرز، عضوشورای فنی فدراسیون کونگ فو توآ و داور مسابقات کشوری به خاطر زحماتی که برای پیشرفت و گسترش رشته های رزمی شهرستان اشتهارد کشیدند، کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

دیدگاه شما