تات خبر
امروز : یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۱۴:۰۴

افتتاح نمایشگاه نقاشی در فرهنگسرای ملاصدرای اشتهارد+تصاویر

نمایشگاه نقاشی در فرهنگسرای ملاصدرای اشتهارد با حضور مسعود جمشیدی رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشتهارد افتتاح شد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، نمایشگاه نقاشی در فرهنگسرای ملاصدرای اشتهارد با حضور مسعود جمشیدی رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشتهارد افتتاح شد.

مسعود جمشیدی در حاشیه این نمایشگاه در مصاحبه با خبرنگار تات خبر، گفت :سالهاست که انجمن تجسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشتهارد در زمینه پرورش واستعداد یابی با بهره گیری از اساتید مجرب هنر نقاشی ، طراحی ، وحجم هنرجویان بسیاری را تربیت و به جامعه هنری اشتهارد واستان معرفی کرده است.

وی افزود : نمایشگاه افتتاح شده، نمایشگاه آثار هنری هنرمند نقاش اشتهاردی با موضوعات آزاد از قبیل پرتره ،ویترای، طبیعت بی جان و با استفاده از تکنیک های ذغال کنته، پاستل و مدادرنگی است که با حمایت این اداره جهت بازدید علاقمندان دایر شده است.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ادامه داد: بیش از ۵۰ اثر ازاین هنرمند با ذوق اشتهاردی دراین نمایشگاه به نمایش گذاشته شده که با استقبال خوب مردم هم روبرو بوده است.

گفتنی است دراین نمایشگاه آثاری از هنرمندان و هنرجویان اشتهاردی سرکارخانم شهلا رضایی ، آذر بلوچی وفاطمه صابر که نتیجه سه سال شرکت و حضور مستقیم درکلاسهای فرهنگسرای ملاصدرا این اداره بوده به مدت یک هفته آماده بازدید مردم وعلاقمندان هنرنقاشی دراین شهرستان است.

دیدگاه شما