تات خبر
امروز : دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۷:۲۱

ارزان‌ترین و گران‌ترین میوه‌های شب یلدا کدامند؟

رییس اتحادیه میوه و سبزی گفت : در آستانه شب یلدا قیمت میوه نسبت به گذشته تغییری نداشته اما هندوانه و موز با نوسان قیمت جزئی مواجه شده اند.

در خصوص آخرین وضعیت قیمت میوه در آستانه شب یلدا اظهار کرد : قیمت میوه نسبت به گذشته تغییری نداشته و فقط هندوانه با قیمت هر کیلو ۸۰۰ تا ۸۵۰ تومان با کاهش و موز  با قیمت هر کیلو ۳هزار و پانصد تا ۴ هزار و پانصد با افزایش قیمت روبه رو شده اند و پیش بینی می شود در اوایل دی ماه و پس از شب یلدا قیمت موز نیز متعارف شود و هر کیلو موز ۲هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار پانصد تومان به فروش برسد .5580891_795
وی ادامه داد : قیمت هر کیلوگوجه فرنگی گلخانه ای ۲هزار تا ۳ هزار تومان ، بوته ای ۶۰۰ تا ۲هزار تومان ، خرمالو کنی ۴هزار تا ۵ هزار تومان ، خرمالو شمال ۲ هزار تا ۳ هزار تومان ، خیار بوته ای و درختی ۲هزار  تا ۳هزار تومان در آستانه شب یلدا ارزیابی می شود .
مهاجران تصریح کرد :  قیمت پرتقال شمال کیلویی ۶۰۰ تا هزار و پانصدتومان  ، نارنگی شمال هزار تا ۲ هزار پانصد تومان ، انگور بی دانه قرمز ۵ هزار تومان ، بی دانه سفید ۴ هزار و پانصد ، انگور شاهرودی ۲ هزار و پانصد تا ۳هزار و پانصد تومان است .
مهاجران در پایان گفت : در آستانه شب یلدا میوه هایی مانند سیب قرمز معادل هر کیلو ۴ هزار تومان ،سیب سفید ۴هزار تومان و درجه دو آن هزار و پانصد تا ۲هزار تومان به فروش می رسد .
انتهای پیام /
دیدگاه شما