تات خبر
امروز : یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۱۶

مهندسی اخبار کذب رسانه‌های غربی با هدف ترویج تروریزم/ پیروزی حلب دست رسانه‌های دروغ‌پرداز را برملا کرد

رسانه‌های غربی با پنهان کردن حقایق و مستندات در سوریه به دنبال عادی‌سازی تروریسم در این کشور هستند.

به نقل از سناباد نیوز، مستندات زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد کشور کانادا چندین سال است که از تمام تروریست‌ها در سوریه حمایت می‌کند و از همان زمان آغاز جنگ داخلی در این کشور به دنبال تغییر رژیم در سوریه بوده است؛ با این وجود رسانه‌های غربی هنوز می‌خواهند کانادا و کانادایی‌ها را صلح طلب نشان دهند. پایگاه اینترنتی ام اس ان (MSN)، متعلق به شرکت مایکروسافت نیز همین رویه را پیش گرفته است. 1093207

در حقیقت، این پایگاه اینترنتی انگلیسی با پنهان کردن حقایق و مستندات در سوریه به دنبال عادی‌سازی تروریسم در این کشور است.

به گزارش گلوبال ریسرچ، علی‌رغم این تلاش‌ها، آزادی حلب و روایت‌های مردم به اسارت گرفته شده توسط تروریست‌ها اخبار دروغ رسانه‌ای غرب را بر همگان آشکار کرد.

البته رسانه‌های غربی هنوز دست از تلاش برنداشته‌اند و پایگاه اینترنتی ام اس ان با حذف اخبار پوششی سوریه و حذف حقایق زندگی در حلب به دنبال تبلیغات استراتژیک برای تروریست‌ها است.

کمپین رسانه‌های غربی با مهندسی اخبار کذب به دنبال تخریب چهره بشار اسد، رئیس جمهور سوریه و همچنین ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه هستند؛ این رسانه‌ها اسد و پوتین را مسئول کشته شدن مردم سوریه می‌دانند، در حالی که دمشق و مسکو در چارچوب قوانین بین‌الملل رفتار می‌کنند و این تروریست‌های تحت حمایت ناتو هستند که با تخطی از قوانین بین‌الملل به دنبال تخریب و ویرانه کردن سوریه هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما