تات خبر
امروز : جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۲

امام جمعه شهرستان اشتهارد;

کشف حجاب نقشه استعماری برای ازبین بردن خانواده اصیل ایرانی بود

حجت الاسلام خالقپرست: روز ۱۷ دیماه در کشور، شاهد اجرای یکی از نقشه های استعماری با اجرای عامل انگلیس یعنی رضا خان در مورد کشف حجاب و برهنگی زن بوده ایم، نقشه ای که باعث می شد زن مورد سو استفاده جنسی و شهوانی قرار گیرد و نتیجه ی به فساد کشاندن زن چیزی جز نابودی نسل و جامعه نخواهد داشت.

به گزارش اختصاصی تات خبر، حجت الاسلام خالقپرست امام جمعه شهرستان اشتهارد در مصاحبه خبرنگار تات خبر گفت: روز ۱۷ دیماه درکشور ما، شاهد یکی از نقشه های استعماری با اجرای عامل انگلیس یعنی رضا خان در مورد  کشف حجاب و برهنگی زن بوده ایم، نقشه ای که باعث می شد زن مورد سو استفاده جنسی و شهوانی قرار گیرد و نتیجه ی به فساد کشاندن زن چیزی جز نابودی نسل و جامعه نخواهد داشت.

وی افزود: بنا به فرموده های خداوند در قرآن کریم، سعادت جامعه به پاک بودن و طیب بودن زنان بستگی دارد و از دامان زن مرد به معراج می رود و استعمارگران با به فسادکشاندن زنان عملا راه سعادت و خوشیختی جامعه را گرفتند.

حجت الاسلام خالقپرست در ادامه خاطر نشان کرد: کشف حجاب زنان و برداشتن عمامه روحانیت از سرشان از نقشه های بزرگ استعمارگران بود، نقشه که در ترکیه به طور کاملا موفق اجرا شد اما در ایران بخاطر وجود مراجع عالیقدر و روحانیت شیعه بطور کامل نتوانستند به اهدافشان برسند.

وی در پایان گفت: امروز در طراحی جدید و بسیار خطرناک دشمن شاهد این هستیم که سعی می کنند هر طور شده مردم و خصوصا جوانان و روشنفکران و نخبگان جامعه را از روحانیت جدا کرده و هر روحانی تاثیر گذار را با انواع تهمت ها و افتراها از صحنه خارج کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما