تات خبر
امروز : یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۳

امام جمعه اشتهارد مطرح کرد:

گزارش رئیس جمهور محترم از آمار تا واقعیت!

حجت الاسلام خالقپرست: هنوز افکارعمومی درباره حقوقهای نجومی قانع نشده است و زمانی که اختلاس در صندوق فرهنگیان معوقه نامیده می شود، چطور می توان به آمار های اراده شده توسط رئیس جمهور اعتماد کرد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، حجت الاسلام خالقپرست امام جمعه شهرستان اشتهارد در مصاحبه خبرنگار تات خبر با اشاره به گزارش های ارائه شده توسط رئیس جمهور به مردم، گفت: در جامعه این گزارش حتی نتوانست حامیان روزنامه ای دولت محترم را راضی نگه دارد چه برسد به منتقدان!

وی افزود: این گفتگو بیش از اینکه به واقعیتهای جامعه بپردازد به آمارهایی استناد می کند که نتوانسته سفره ی مردم را رنگین کند، ای کاش بجای ارائه آماراها به واقعیتهای موجود در جامعه توجه بیشتری می شد تا قابل لمس تر بود.

حجت الاسلام خالقپرست در ادامه گفت: هنوز افکارعمومی درباره حقوقهای نجومی قانع نشده است و زمانی که اختلاس در صندوق فرهنگیان معوقه نامیده می شود، چطور میتوان به این آمار ها اعتماد کرد.

امام جمعه اشتهارد تصریح کرد: آرزوی همه ما این است که دولتی موفق داشته باشیم و همه ما از موفقیت دولت خوشحال می شویم ولی فرصت سوزی در این کشور بصورت یک پدیده شده است.

وی در پایان در خصوص حمله به قوه ی قضاییه گفت: عمر این دولت هم رو به پایان است و هم اکنون همه به فکر انتخابات آینده هستند و کشور فضای تبلیغات انتخاباتی بخود گرفته تا حدی که حمله به قوه قضاییه نیز در این جهت است لذا باید سران دو قوه بجای حمله به یکدیگر از دشمن اصلی غافل نشوند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما