تات خبر
امروز : چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۴/۱۲/۰۵ - ۲۰:۱۶

در اشتهارد :

ساعات پرکار مسئولان انتخاباتی در ساعات پایانی تبلیغات

خیلی از مردم هنوز در مورد فرد اصلح مورد نظر خود به قطعیت نرسیدند بنابراین میتوان گفت تبلیغات در روز های اخر تاثیر گزار تر از روز های دیگر است.

به گزارش تات خبر : زمان قانونی تبلیغات انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تا ساعت هشت صبح روز پنج‌شنبه ششم اسفندماه ادامه دارد.

در نتیجه امروز و امشب(چهار شنبه) فرصت طلایی تبلیغات برای هر کدام از کاندیداهای انتخاباتی است چراکه تجربه نشان داده بیشتر مردم در لحظات آخر تبلیغات که آغاز شمارش معکوس زمان باقی‌مانده تا برگزاری انتخابات است با دقت بیشتری کاندیداها و برنامه‌های آنها را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

بسیاری از افراد نیز که در انتخاب لیست و یا کاندیدایی خاص دچار تردید شده و هنوز به نتیجه نرسیده‌اند، در روز آخر تبلیغات در مورد رای نهایی خود تصمیم‌گیری می‌کنند و رای اغلب آنها در این زمان مشخص خواهدشد.

اشتهارد نیز از این قائده مستثنی نیست.ساعات پایانی امروز با گشت و گزار در خیابان های اشتهارد متوجه می شویم که فعالیت ستاد های انتخاباتی بیشتر از روز های دیگر است. با توجه به  اینکه کاندیدا ها در روز های نخست تبلیغات کمی داشتند، به نظر میرسد مردم اشتهارد، هنوز به قطع نمیتوانند در مورد نمایندگان نظر دهند، بنابراین در این ساعات شلوغ تبلیغات، مردم اشتهارد نیز توجه بیشتری به تبلیغات کاندیدا های مختلف از خود نشان میدهند.

 

دیدگاه شما