تات خبر
امروز : چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۴/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۸

یک مانده روز به انتخابات :

حضور صنف های مختلف اشتهارد در انتخابات

مردم اشتهارد همراه با تمام ملت ایران برای تعیین سرنوشتشان در روز انتخابات می آیند تا به وظیفه ی شرعی و ملی خود عمل کنند.

به گزارش تات خبر : مردم ولایت مدار اشتهارد، اعم از بومی و غیر بومی در آستانه ی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ودهمین دوره نمایندگان مجلس شورای اسلامی، آماده رقم زدن حماسه ای دیگر در انتخابات هفتم اسفند ماه ۹۴ هستند.

مردمی که با همه ی سختیهای و مشکلات اقتصادی پای خون شهدا ایستاده اند و پشتیبان ولایت فقیه و کشورشان هستند.

گزارشی از پویش انتخاباتی مردم دارالمومنین اشتهارد را در ادامه می خوانید.

 

1400

 

یکی از خیاطان قدیمی و زحمت کش اشتهارد میگوید : من کاری به سیاست و بازی های سیاسی ندارم ولی این را میدانم عقل و شرع به ما می گوید که شرکت در انتخابات برای هر ایرانی یک وظیفه است و من هم مثله همه ی مردم ایران در این انتخابات شرکت میکنم.

 

1386

 

یکی از املاکی های اشتهارد : من خودم را سرباز این وطن میدانم، همه شهیدانی که شب ها سینه خیز می رفتند و روز ها تیر می خوردند، هم سن و سال ما بودند.شرکت در انتخابات ادامه راه آنهاست و من حتما در انتخابات شرکت می کنم.

 

 

1407

 

میوه فروش زحمت کش اشتهارد : کاری به این جناح و اون جناح ندارم،رهبرم را قبول دارم و اون گفته گه در انتخابات شرکت کنید.سالهاست که در انتخابات شرکت می کتم، در این دوره هم شرکت میکنم.

 

1374

 

یکی از مبل فروشان اشتهارد : در انتخابات شرکت می کنم چرا که میخواهم سرنوشتم را خودم تعیین کنم.به مردم اشتهارد هم پیشنهاد میکنم برای کوری چشم بیگانگان هم که شده در انتخابات شرکت کنند.

photo_2016-02-24_13-41-45

 

یکی از صنف سوپرمارکت های اشتهارد : حتما و حتما در انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین مجلس خبرگان رهبری شرکت می کنم و از همه عزیزان خواهشمندم که در انتخابات حضور پرشوری داشته باشند.

 

photo_2016-02-24_13-46-15

 

قدیمی ترین لوازم التحریر اشتهارد : وظیفه خودم می دانم در انتخابات هفتم اسفند ماه شرکت کنم، چرا که کشورم ایران را دوست دارم.

دیدگاه شما