تات خبر
امروز : جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۳

پیام آتش نشانان اشتهارد به مردم محترم و مسئولين

پرسنل آتش نشانی اشتهارد طی پیامی از تمامی مسئولان شهرستان اشتهارد، فرهنگیان و دانش آموزان، ورزشکاران و شهروندان که در این روزها به ایستگاه های آتش نشانی رفته و با همکاران آتش نشان ابراز همدردی کردند، تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، پرسنل آتش نشانی اشتهارد طی پیامی  از تمامی مسئولان شهرستان اشتهارد، فرهنگیان و دانش آموزان، ورزشکاران و شهروندان که در این روزها به ایستگاه های آتش نشانی رفته و با همکاران آتش نشان ابراز همدردی کردند، تشکر و قدردانی کردند.

هرچند در داغ از دست دادن همکاران شجاعمان دلمان خون و دیدگانمان گریان است و این مصیبت بزرگ (در حادثه ساختمان پلاسکو) چنان داغی بر دلمان گذاشت که تا دنیا دنیاست در خاطرمان خواهد ماند و دیدگانمان را اشکبار خواهد کرد. اما در کنار این مصیبت بزرگ هیچ گاه خوبی بی حدو اندازه مردم شریفمان را فراموش نخواهیم کرد که همچون آبی بر آتش دلمان بود. بدین وسیله ما پرسنل اتش نشانی اشتهارد بر خود واجب می دانیم که مراتب سپاس و ارادت قلبمیمان را نثار مردمی کنیم که در این روزهای سخت در کنارمان بودید و موجب تسلی خاطر ما شدید و ما خجل از لطف بی دریغتان شدیم. باشد خداوند به همه شما سلامتی و سعادت عنایت فرماید.

انتهای پیام/

دیدگاه شما