تات خبر
امروز : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۲

کلنگ زنی مدرسه با دستان پیرزنی نیکوکار در روستای جعفر آباد شهرستان اشتهارد+تصاویر

آیین کلنگ زنی مدرسه ی ۲ کلاسه در محوطه مدرسه شهید مهدی سادات در روستای جعفر آباد شهرستان اشتهارد با اعتبار صد وبیست میلیون تومان بادستان پرخیر و برکت حاجیه خانم کبری قیصری ۸۰ساله که اموال خود را نیز در راه مدرسه سازی انفاق نموده است، انجام شد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، آیین کلنگ زنی مدرسه ی ۲ کلاسه در محوطه مدرسه شهید مهدی سادات در روستای جعفر آباد شهرستان اشتهارد با اعتبار صد وبیست میلیون تومان بادستان پرخیر و برکت حاجیه خانم کبری قیصری ۸۰ساله که اموال خود را نیز در راه مدرسه سازی انفاق نموده است، انجام شد.

در این مراسم صادق کمالی معاون فرماندار اشتهارد، مدیر کل نوسازی مدارس استان البرز، معاونین اجرا و مشارکت های مردمی، مسئول مشارکت های سازمان نوسازی مدارس کشور، مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان، رئیس آموزش و پرورش و شورای معاونین شهرستان اشتهارد،خانوادهای محترم شهدا خیرین مدرسه ساز حضور داشتند.

این خانم خیر با بیان این مطلب بسیار از کار امروزم خوشحال هستم، گفت: از خدا می خواهم به من توان دهد تا بازهم بتوانم کاری برای دانش آموزان روستا انجام دهم.

وی در ادامه تاکید کرد: خوشحالم که نام شهید بر رویاین مدرسه نهاده شده است چرا که اگر آنها نبودند مدرسه ای نیز وجود نداشت و انشالله در این مدرسه دانش آموزانی تربیت شود که راه آنها را ادامه دهد.

دیدگاه شما