تات خبر
امروز : سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۵:۳۱

میلاد کاظمی روابط عمومی هیات کشتی اشتهارد؛

مسابقات کشتی چندجانبه در اشتهارد برگزار می شود

مسابقات کشتی آزاد به مناسبت دهه مبارك فجر در سالن شهيد ملامحمدي با حضور ٣ تيم در دو رده سني نونهالان و نوجوانان برگزار مي شود.

به گزارش اختصاصی تات خبر، میلاد کاظمی روابط عمومی هیئت کشتی اشتهارد در مصاحبه با خبرنگار تات خبر، گفت: مسابقات کشتی آزاد به مناسبت دهه مبارك فجر در سالن شهيد ملامحمدي با حضور ٣ تيم در دو رده سني خردسالان و نونهالان برگزار مي شود.

وی در این راستا اشاره کرد: فرهنگ اصیل و بکر ساکنان بومی این شهرستان باعث شده است اکثر شهروندان اشتهارد  فرزندان خود را ترغیب به آموختن رشته های ورزشی و به طور خاص ورزش های سنتی، رزمی و پهلوانی کنند، به طوری که در خصوص رشته کشتی از ظرفیت بالایی برخوردار است.

میلاد کاظمی با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات استانی و کشوری در شهرستان لازم است گفت: این مسابقات باعث شادابی جامعه و شهرستان می شود.
وی افزود: استعدادیابی یکی از مهمترین ارکان ورزش است و همکاری با آموزش و پرورش شهرستان را برای استعدادیابی لازم دانست.
روابط عمومی هیئت کشتی اشتهارد تأکید کرد: برگزاری مسابقات متعدد درون شهری و برون شهری باعث رشد و شکوفایی این خردسالان و نونهالان در کشتی می شود و امیدواریم با عنایت مسئولین شاهد پیشرفت کشتی شهرستان باشیم.

وی ادامه داد: سه تیم شرکت کننده شامل تیم اشتهارد، تیم های ماهدشت و صفادشت در رده  ی سنی خردسالان و نونهالان می باشد و همچنین در پایان مسابقات به تيم برتر مدال و حكم قهرماني اعطا مي گردد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما