تات خبر
امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۸:۰۴

زیر زمین های مسکن مهر اشتهارد چه میگذرد؟!/نشست حیاط خانه ای دیگر در مسکن مهر اشتهارد

از زمان ساخت مسکن مهر اشتهارد تا زمان تکمیل آن مردم با مشکلات گوناگونی مواجهه بوده، اما مشکل جدید و عجیبی که به تازگی با آن دست به گریبان شده اند نشست حیاط خانه ها و در بعضی مواقع حتی نشست خیابان ها و کوچه ها در این شهرک است تا حدی که مردم با ترس و لرز در حیاط خود قدم می زنند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، مسکن  مهر اشتهارد با واقع در شرق اشتهارد که حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، نزدیک به ۳ هزار نفر را در خود جای داده است و یکی از مناطق ارزان قیمت شهرستان به حساب می آید.

از زمان ساخت این شهرک تا زمان تکمیل آن مردم با مشکلات گوناگونی مواجهه بوده و هستند از جمله نبود خیابان های آسفالت و… که رفته رفته مشکلات آن در حال برطرف شدن است.

اما مشکل جدید و عجیبی که به تازگی با آن دست به گریبان شده اند نشست حیاط خانه ها و در بعضی مواقع حتی نشست خیابان ها و کوچه ها در این شهرک است تا حدی که مردم با ترس و لرز در حیاط خود قدم می زنند.

مردم این شهرک که اکثریت آن را قشر کارگر تشکیل می دهد، بارها برای رسیدگی به مشکلات خود به مسئولین و پیمانکارهای سازنده آن ها مراجعه کردند ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسیدند برای مثال یکی از خیابان های مسکن خیرین واقع در شمال مسکن مهر نزدیک به یک سال است نشست کرده است و با توجه به عدم رسیدگی مسئولین امر تاکنون اقدامی برای تعمیر آن صورت نگرفته است.

علاوه بر این بارها شاهد نشست حیاط مجتمع های مختلف مسکونی در مسکن مهر اشتهارد بودیم، امری که باعث شده است در بسیاری از این مجتمع ها قانون منع ورود ماشین به داخل حیاط و پارکینگ وضع شود، اتفاقی که هرچند عجیب به نظر می رسد ولی تنها ها راه حل موجود است.

امیدواریم پیش از اینکه این اتفاقات تلفات جانی داشته باشد مسئولین با ورود به این قضیه راه حلی برای آن پیدا کنند و موجب امنیت و آرامش ساکنین این شهرک شوند.

دیدگاه شما