تات خبر
امروز : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۶:۱۰

برگزاری مجمع عمومی عادی نوبت دوم شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد+تصاویر

نوبت دوم مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد در سالن آمفی تئاتر ساختمان فناوری اطلاعات و کسب و کار شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، نوبت دوم مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد در سالن آمفی تئاتر ساختمان فناوری اطلاعات و کسب و کار شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد.

ریاست عالی این مجمع بر عهده دکتر شاهمرادی، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز بود. مجمع مذکور با حضور صنعتگران شهرک صنعتی اشتهارد، مدیران ارشد شرکت شهرک های صنعتی استان البرز و اعضای هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد.

در این جلسه دکتر شاهمرادی در ابتدا ضمن بیان خسته نباشید به اعضای هیئت مدیره ی شهرک صنعتی اشتهارد، گفت: مجموعه شهرک صنعتی اشتهارد مسئولیت های زیادی را به عهده دارند، خیلی از این مسئولیت ها به دلیل اینکه به طور مرتب و مکرر انجام می شود برای ما حائز اهمیت نبوده و به آن فکر نکردیم اما واقعیت اینست که اگر یکی از این خدمات یک روز دچار مشکل شود، آن زمان متوجه می شویم کسانی که این خدمات را اداره می کنند دارای مسئولیت بزرگی هستند و زحمات آنها باعث شده است که ما با مشکل مواجه نشدیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما