تات خبر
امروز : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۴:۴۸

نادر سلیمانی در جشن پایان سال تکواندوکاران;

خانواده های اشتهارد در جذب فرزندان خود به رشته ی تکواندو کوشا باشند

جشن اخر سال هیأت تکواندو شهرستان اشتهارد در سالن اجتماعات مدرسه شهید مطهری با حضور نادر سلیمانی استاد دانشگاه و عضو شورای شهر اشتهارد، اعضای هیئت تکواندو شهر و تکواندو کاران بعد از ظهر روز جمعه (۲۰ اسفند ماه) برگزار شد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، جشن اخر سال هیأت تکواندو شهرستان اشتهارد در سالن اجتماعات مدرسه شهید مطهری با حضور نادر سلیمانی استاد دانشگاه و عضو شورای شهر اشتهارد، اعضای هیئت تکواندو شهر و تکواندو کاران بعد از ظهر روز جمعه (۲۰ اسفند ماه) برگزار شد.

نادر سلیمانی در این مراسم با اشاره به موفقیت های ورزشکاران اشتهاردی در رشته های رزمی، گفت: خوشبختانه ورزش های رزمی در شهرستان اشتهارد طرفداران زیادی دارد و در سال های اخبر با برنامه ریزی های صورت گرفته شاهد افزایش سرانه ورزشی در این رشته ها بوده ایم.

وی در ادامه افزود: با توجه به المپیکی بودن تکواندو، همواره این رشته در رشته های رزمی بیشتر مورد توجه بوده است لذا از خانواده و مسئولین خواهش می کنم در جذب نوجوانان و جوانان به این رشته کوشا باشند.

در پایان این مراسم شاهد تجلیل از برگزیدگان این رشته در سطح شهرستان بودیم که در ادامه تصویری از این مراسم را مشاهده می کنید:

انتهای پیام/

دیدگاه شما