تات خبر
امروز : شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۷:۵۳

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اشتهارد:

کمبود فضاها و امکانات ورزشی در شهرستان اشتهارد مرتفع شود

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اشتهارد گفت: کمبود فضاها و امکانات ورزشی در شهرستان اشتهارد مرتفع شود.

رضا رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: شهرستان اشتهارد با توجه به کمبودهایی که در حوزه فضاهای ورزشی و امکانات دارد اما تاکنون توانسته در رشته‌های مختلف ورزشی به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کند.

وی ادامه داد: در این راستا لازم است تا مسیر توسعه ورزش را در این شهرستان به درستی طی کرده و فقر ورزشی را در این شهرستان با توسعه امکانات ارتقا دهیم.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اشتهارد با اشاره به اینکه این شهرستان مدال‌آوران و ورزشکاران بسیاری را در رشته‌های مختلف ورزشی پرورش داده است، خاطرنشان کرد: با توسعه فضاها و امکانات می‌توانیم رشد ورزش و فعالیت‌های ورزشی را در گروه‌های مختلف مردم مشاهده کنیم و ورزشکاران بیشتری را تربیت نماییم.

رضایی با تأکید بر اینکه ایجاد سالن‌های ورزشی نیز باید به صورت ویژه در دستور کار باشد، گفت: ایجاد سالن‌های ورزشی مختص بانوان یکی از مهمترین مواردی است که باید در اولویت قرار گیرد.

وی توسعه ورزش همگانی، ساماندهی مناسب هیأت‌های ورزشی و ورزشکاران و فعالیت در بخش‌های فرهنگی و امور جوانان را از مهمترین مسائلی عنوان کرد که در سال‌جاری به آن توجه ویژه خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما