تات خبر
امروز : جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۷:۱۴

برنامه استعدادیابی شنا به صورت مستمر در اشتهارد اجرا می‌شود

سید امید موسوی:هیات شنای اشتهارد که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است و برنامه های مختلفی برای استعدادیابی و عضویت در تیم هیات شنا در بخش آقایان و بانوان را دارد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، سید امید موسوی رئیس هیأت شنای شهرستان اشتهارد در مصاحبه با خبرنگار تات خبر گفت:هیات شنای اشتهارد که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است و برنامه های مختلفی برای استعدادیابی و عضویت در تیم هیات شنا در بخش آقایان و بانوان را دارد.

موسوی ادامه داد: وظیفه اصلی هیات شنا تربیت و آموزش شنا و تمرین افراد واجد شرایط از بین کسانی است که انواع مختلف شنا را آموزش می بینند و در مرحله بعد وارد تیم هیات شنا در بخش آقایان و بانوان شده و در نهایت به مسابقات استانی و شهرستانی هدایت می شوند.

وی در ادامه افزود: برای کسانی که به رشته شنا علاقه دارند ولی در حد مبتدی اند، فرصتی است که به آنها آموزش دهیم و سپس در حد مسابقات با این افراد تمرین کنیم، تمریناتی که تنها به صورت شنا نیست بلکه ما می توانیم تیم واترپلو و تیم شیرجه هم از عزیزانی که تمایل دارند ثبت نام کرده و تیمی خوب را در بخش آقایان و بانوان بسازیم.

سعید موسوی در خصوص زمان بندی استخر برای اجرای برنامه های هیات، بیان داشت: برای آقایان در روزهای زوج از ساعت ۶ الی ۷:۳۰ و برای بانوان در روزهای فرد از ساعت ۶ الی ۷:۳۰ به صورت سانس اختصاصی زیر نظر مربیان مجرب هیات برگزار می شود و بعد از امادگی های به دست آمده، تیم شنا را به مسابقاتی که از طرف هیات استان برگزار می شود اعزام خواهیم کرد و یا در خود شهرستان اشتهارد مسابقاتی را خواهیم داشت.

وی طریقه عضویت را اینگونه اظهار داشت: با شماره تلفن ۰۹۱۹۳۶۵۷۶۱۱ تماس حاصل فرمایید توضیحات بیشتر بعد از اینکه تماس گرفته شد خدمت این عزیزان در بخش آقایان و در بخش بانوان عنوان خواهیم کرد.

موسوی در پایان گفت:لازم به ذکر هست که کلاسهای هیات شنا به صورت منظم و سالانه دایر میباشد و همیشه به فعالیت خود ادامه میدهد و فقط مختص به ۱یا چند ترم نیست بلکه مداوم است.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما