تات خبر
امروز : چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۴:۴۱

مدیر مرکز قران و عترت اشتهارد:

بیش از ۵۰ نفر خادم خود را وقف خدمت به قرآن و عترت اشتهارد کرده اند

قربانی : هر چند فعالیت ها در این مرکز بیشتر بصورت جهادی است که این امر مورد نظر مقام معظم رهبری است ، با این وجود این مرکز درصدد است در راستای منویات این امر رهبر معظم انقلاب در جهت تحقق شعار سال کلاسهای اصلاح بینش و نگرش اعضاء را در دلِ کلاسهای قرآنی و عترتی برگزار نماید.

به گزارش اختصاصی تات خبر، حسین قربانی مدیر مرکز قران و عترت اشتهارد در مصاحبه با خبرنگار تات خبر در راستای تحقق فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص شعار سال ۹۶، گفت: در امور فرهنگی جهت توسعه فعالیتها و برنامه ها باید هزینه کرد تا شاهد پیشرفت بود وگرنه دامنه فعالیت محدود خواهد شد.

قربانی در ادامه توضیح داد: هر چند فعالیت ها در این مرکز بیشتر بصورت جهادی است که این امر مورد نظر مقام معظم رهبری است ، با این وجود این مرکز درصدد است در راستای منویات این امر رهبر معظم انقلاب در جهت تحقق شعار سال کلاسهای اصلاح بینش و نگرش اعضاء را در دلِ کلاسهای قرآنی و عترتی برگزار نماید.

مدیر قرآن و عترت اشتهارد در ادامه خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰ نفر خادم این مرکز ( اعم از عوامل اجرایی , هیئت امناء ، مربیان و شورای قرآنی ) بخشی از زمان فراغت خود را وقف خدمت به قرآن و عترت نموده اند تا ان شاءالله شهرستان اشتهارد تبدیل به یکی از قطبهای قرآنی کشور شود.

وی در ادامه تصریح کرد: این مرکز در نظر دارد با توجه به امکانات خود در خصوص تولید محصول فرهنگی کارهایی انجام گیرد.

قربانی با تشکر از حمایت های مسئولین و خیرین گفت: باتوجه به گرایش روزافزون همشهریان عزیز به دارالقرآن در هرسال نسبت به سال گذشته , این امکانات پاسخگوی نیاز این مرکز جهت انجام تمام برنامه ها و فعالیت های مورد نظر نیست و بالاجبار بخشی از برنامه ها مغفول می ماند .

انتهای پیام/

دیدگاه شما