تات خبر
امروز : چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۴:۴۸

عدم استقلال هیئت های ورزشی معضلی برای پیشرفت ورزش اشتهارد/ مردم شهرستان با ورزش بیگانه هستند

رضا رضایی: م شهرستان کمی با ورزش بیگانه هستند که البته ورزش به صورت قهرمانی در بین هیئت های ورزشی در حال شکل گرفتن است و هدف اداره ورزش درگیر کردن خانواده ها در ورزش است.

به گزارش اختصاصی تات خبر، رضا رضایی رئیس اداره ورزش جوانان اشتهارد در مصاحبه با خبرنگار تات خبر با اشاره به اینکه شهرستان اشتهارد در بیشتر رشته های ورزشی صاحب عناوین خوبی بوده گفت: اشتهاردی ها در بعضی رشته ها دارای ظرفیت و پتانسیل خوبی هستند و در بعضی رشته ها نیاز به تقویت دارند.

وی با اشاره به وجود ورزشکاران خوب در سطح شهرستان، گفت: در رشته ی کشتی الیاس بختیاری قهرمان ارزنده ایست که باید از او حمایت شود.

رضایی در نهایت تاکید کرد: با کمک هیئت های ورزشی و تلاش مسئولین شهرستان می توانیم صاحب عناوین بهتری و بالاتری در سطح استان شویم.

رئیس اداره ورزش جوانان اشتهارد خاطر نشان کرد: مردم شهرستان کمی با ورزش بیگانه هستند که البته ورزش به صورت قهرمانی در بین هیئت های ورزشی در حال شکل گرفتن است و هدف اداره ورزش درگیر کردن خانواده ها در ورزش است.

وی افزود: بسیاری از هیئت های ورزشی اشتهارد فاقد دفاتر مستقل اداری می باشند، همین امر یکی از ضربه هایی است که ممکن است به ورزش شهرستان وارد شود.

رضایی ادامه داد: با وجود اینکه اداره ورزش اشتهارد با تنگاناهای اعتباری و تجهیزات اداری مواجه است امیدواریم بتوانیم با پیگیری ها فعالیت های ورزشی را در یک فضای مناسب ادامه دهیم.

وی در پابان گفت: اگر رسانه نباشد چرخ ورزش نمی چرخد از انجایی که اگاهی مردم بسیار مهم است اگر رسانه این اطلاع رسانی و اگاهی را انجام دهد مطمعنا راحتتر می توانیم با مردم ارتباط برقرار کنیم رسانه ها پلی بین مردم و مسئولین هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما