تات خبر
امروز : چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۴:۴۱

امام جمعه ی شهرستان اشتهارد;

جبهه مقاومت به رهبری ایران و اتحاد مشترک روسیه و سوریه دشمن را ناکام گذاشته است

حجت الاسلام خالقپرست: در شبه جزیره کره وضع بشدت متشنج است و آمریکا با اعزام ناوگروه بدنبال جنگ جدیدی در منطقه است از آنجا که جبهه مقاومت به رهبری ایران و اتحاد مشترک روسیه، سوریه و ایران تقریبا دشمن را ناکام گذاشته است.

به گزارش اختصاصی تات خبر، حجت الاسلام خالقپرست امام جمعه شهرستان اشتهارد در مصاحبه با خبرنگار تات خبر گفت: با این دیوانه ای که در دولت آمریکا سرکار آمده است بدنبال ماجراجویی جدیدی در منطقه است از یک طرف با تسلیح تروریست ها به سلاح شیمیایی توسط دولت ترکیه و کشتن مردم بی دفاع و با حمله موشکی به پایگاه هوایی العشیرات بدنبال اجرای سناریوی عراق و لیبی در سوریه است.

وی در ادامه افزود: این ماجرا باعث شادی تروریست ها شده است و در شبه جزیره کره وضع بشدت متشنج است و آمریکا با اعزام ناوگروه بدنبال جنگ جدیدی در منطقه است از آنجا که جبهه مقاومت به رهبری ایران و اتحاد مشترک روسیه، سوریه و ایران تقریبا دشمن را ناکام گذاشته است.

حجت ااسلام خالقپرست اظهار داشت: امروز حدود ده درصد عراق بدست داعش است و در سوریه نیز کار به سمت ابودی این گروه آدم کش می رود اما آمریکا احساس سرافکدنگی می کند و ممکن است خود را درگیر جنگ جدیدی کند.

وی بیان داشت: دولت امريكا امروز در چشم ملت ايران، منفورترين دولت ها بعد از دولت غاصب صهيونيستى است قدرت استكبارى و جهنمى امريكا ماندنى نيست و از بين خواهد رفت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما