تات خبر
امروز : دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۴:۵۳

ثبت نام کلاس ریاضی الفبای درک جهان هستی “ucmas” در شهرستان اشتهارد

احمد شاهبیگ: ثبت نام ترم تابستان ریاضی الفبای درک جهان هستی مناسب برای کودکان ۵ تا ۱۳ سال در شهرستان اشتهارد انجام می شود.

 

به گزارش اختصاصی تات خبر، احمد شاهبیگ مدیر کانون ادبی شهرستان اشتهارد در مصاحبه با خبرنگار تات خبر گفت: ثبت نام ترم تابستان ریاضی الفبای درک جهان هستی مناسب برای کودکان ۵ تا ۱۳ سال در شهرستان اشتهارد انجام می شود.

وی در ادامه افزود: کودکان برای شناخت بهتر محیط نیازمند درک مفاهیم پایه ریاضی هستند از جمله مزایا یادگیری UCMAS می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

۱-توسعه ذهن و استفاده ازهردو نیمکره های مغز به صورت همزمان
۲-بالا بردن قدرت یادگیری در همه دروس
۳-بهبود سرعت عمل،دقت، تمرکز
۴-بالابردن قدرت حافظه
۵-بهبود اعتماد به نفس و در نتیجه عملکرد بهتر
۶-از بین بردن ترس ریاضی
۷- قادر ساختن دانش آموزان به حل مسائل ریاضی به صورت ذهنی(جمع، تفریق، ضرب و تقسیم) در کوتاهترین زمان

احمد شاهبیگ اظهار داشت: مرکز آموزشی شکوه فرهیختگان فاطر تنها نمایندگی، مجری انحصاری و برگزار کننده دوره های تخصصی محاسبات سریع ریاضی با ذهن و چرتکه از طرف موسسه آموزشی راه ابریشم در شهرستان اشتهارد می باشد.
وی با اشاره به اینکه یو سی مس قدرت بی انتهای مغز است گفت: همه والدینی که به آینده فرزندانشون اهمیت می دهند Ucmas رامی شناسند  این برنامه با ایجاد یک چهارچوب زیر بنایی سبب توسعه مهارت های مورد نیاز یادگیری در مدرسه و زندگی روزمره کودکان می گردد.

مدیر کانون ادبی با چهار سال سابقه در برگزاری این کلاس ها در پایان افزود: فرصت ثبت نام تا پایان روز ۳۱ اردیبهشت ماه می باشد علاقه مندان با موسسه شکوه فرهیختگان فاطر ۳۷۷۲۳۲۱۹ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما