تات خبر
امروز : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۴:۱۴

رئیس جمعیت حلال اهمر شهرستان اشتهارد خبر داد:

راه اندازی بانک تجهیزات پزشکی امانی در شهرستان اشتهارد

جمعیت هلال‌ احمر با هدف کاهش هزینه‌های درمانی و حمایت از بیماران به‌ویژه بیماران نیازمند اقدام به راه‌اندازی و تأسیس بانک تجهیزات پزشکی به‌صورت امانی در شهرستان کرده است.

به گزارش اختصاصی تات خبر، مرتضی غلامی رئیس جمعیت حلال اهمر شهرستان اشتهارد در مصاحبه با خبرنگار تات خبر گفت: جمعیت هلال احمر با الهام از تعالیم انسان ساز ودین مبین اسلام وسیره والای معصومین (ع) در راستای ترویج فرهنگ وقف وهبه از عموم جامعه برای اهدای هر گونه وسیله و تجهیزات پزشکی به منظور راه اندازی بانک تجهیزات پزشکی امانی برای بهره مندی نیازمندان دعوت به عمل می آورد.

وی در ادامه هدف از اجرای این طرح را اینگونه بیان داشت: تحویل تجهیزات و وسایل غیر قابل استفاده خانواده هایی که بیماران آن ها بهبود یافته و یا فوت نموده اند، دسترسی آسان به وسایل مورد نیاز خانواده های کمتر برخوردار از وسایل اهدایی و امانی به جمعیت، جمع آوری کلیه وسایل و نگهداری آن ها و کنترل تحویل و تحول وسایل به صورت امانی طبق مقررات پیش بینی شده، درحال حاضر کپسول اکسیژن -دستگاه ساکشن -ویلچیر موجود می باشد.

مرتضی غلامی تصریح کرد: این طرح کمک شایان توجه به بیمارانی می‌‌ کند که به دلیل بیماری خود نیازمند استفاده کوتاه‌مدت از این تجهیزات هستند و بنابراین مجبور به خریداری آن با قیمت‌های گزاف نخواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما