تات خبر
امروز : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۵:۳۵

هیئت نوجوانان و جوانان عاشورایی اشتهارد درمحکومیت هتک حرمت به ساحت نورانی امام رضا (ع) بیانیه صادر کرد

هیئت نوجوانان و جوانان عاشورایی شهرستان اشتهارد در محکومیت هتک حرمت به ساحت نورانی امام رضا علیه السلام بیانیه صادر کرد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، هیئت نوجوانان و جوانان عاشورایی شهرستان اشتهارد در محکومیت هتک حرمت به ساحت نورانی امام رضا علیه السلام بیانیه صادر کرد که متن آن شرح زیر است:

بیانیه هیئت نوجوانان و جوانان عاشورایی شهرستان اشتهارد درمحکومیت هتک حرمت به ساحت نورانی امام رضا (ع)

بسم الله الرحمن الرحیم
و
انا لله و انا الیه راجعون

مرثیه ی اهانت به امید محرومان

وقتی دل ها از حب مقام پر می شود، وقتی ارزشها معکوس، فهم می شود، وقتی تعصب روی اشخاص بر غیرت ورزی روی مقدسات غلبه پیدا می کند باید هم، هر از چندگاهی شاهد و ناظر چنین فجایع دردناک و رذایل اسفناکی باشیم.

آنروز که پیام غدیر امیرالمومنین علی (ع) را به ابراز محبتی ساده ! فروکاستند و آن روز که آرزوی رسیدن به صلح حسن (ع) را علنا فریاد زدند !! و آن روز که از قیام طوفانی حسین (ع) فقط درس مذاکره گرفتند! باید حدس می زدیم نوبت به حرمت آقای غریبان و امام مستضعفان هم می رسد که در مسلخ جناح پرستی های جاهلانه ذبح گردد.

اگر در برابر یاوه گوییهای آنروزهای بزرگانشان موضع شفاف و روشنگر می گرفتیم امروز شاهد جسارت ها و ژاژخواری های کوچک هاشان نبودیم .

« از ماست که برماست. »
عذر تقصیر می آوریم به درگاهت ای پناه محرومان و ای ولی نعمت ما! ای همه عالم بر سر خوان تو بنشسته، ببخش برما! ببخش اگر دیر فهمیدیم! و اگر به یاری اجداد مظلومت برنخواستیم.

عفوک عفوک عفوک
این ذکر خاضعانه را این بار برای خودمان می خوانیم به امید شفاعتت بدرگاه سریع الرضا و به امید رضایتت ای رضای آل محمد.

سلام خدا برتو! و لعنت خدا برآنان که بجای بر دوش گرفتن اوامر و نواهی شما، با فریب و اغوای مردم، بر عکس ، عمل کردند.

اللهم العن الذین بدلوا نعمتک ،واتهموانبیک و جحدوا بایاتک وسخروا بامامک و حملوا الناس علی اکتاف آل محمد (ع)«زیارتنامه امام رضا-مفاتیح الجنان»
بخشی از زیارت امام رضای مظلوم

انتهای پیام/

دیدگاه شما