تات خبر
امروز : شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۴:۴۸

قول های عجیب برخی کاندیداهای شورای شهر اشتهارد به مردم/از آوردن مترو تا ویلای مجانی

شنیده شده با نزدیک شدن به روزهای شروع تبلیغات انتخاباتی، برخی داوطلبین شورای شهر دست به اقدامات عجیبی زده و در جلسات محفلی قولهای جالبی برای کسب آرای مردم مطرح میکنند لذا گفت و شنود زیر به این موضوع پرداخته است.

به گزارش اختصاصی تات خبر، شنیده شده با نزدیک شدن به روزهای شروع تبلیغات انتخاباتی، برخی داوطلبین شورای شهر دست به اقدامات عجیبی زده و در جلسات محفلی قولهای جالبی برای کسب آرای مردم مطرح میکنند لذا گفت و شنود زیر به این موضوع پرداخته است:

گفت: شنیده شده با نزدیک شدن به روزهای شروع تبلیغات انتخاباتی، برخی داوطلبین شورای شهر دست به اقدامات عجیبی زده و در جلسات محفلی قولهای جالبی برای کسب آرای مردم مطرح میکنند.

گفتم: چه اشکالی داره. بالاخره داوطلبین باید برای ورود به پارلمان شهری برنامه های کاربردی داشته باشند ومعمولا در کنارش قولهایی هم مطرح خواهند کرد.

گفت:نه عموجون انگار منظورم رو متوجه نشدی… عرض بنده این بود که داوطلبین، هم بعضا کارهایی عجیبی دارن انجام میدن و هم قولهای نجومی دارن مطرح میکنن

گفتم: میشه بگی مثلا چه کارهایی دارن انجام میدن؟

گفت: یکی شون گفته من برا رای آوری در انتخابات یک میلیارد تومان کنار گذاشتم!

دیگری کلید ویلاشو داده و گفته همشهریان عزیز میتونن یه شب مهمون ویلای بنده باشن همراه با پذیرایی!

کاندید دیگری همه نزدیکانش رو بسیج کرده برای رای جمع کردن طوری که آدم توخیابون و مغازه اینقد مهربونی و لطف میبینه نزدیکه ذوق زده شه!

کاندید دیگری همه عزمش رو جزم کرده و با چند گروه متفاوت از داوطلبین، ائتلاف کرده که هممون سرگیجه گرفتیم!

کاندید دیگری ازحالا لیست خیالی شورای شهر رو بسته و داره خودشو آماده میکنه برا نشستن بر کرسی ریاست شورا!

حالا بماند که برخی از همین آقایان جزو افرادی هستند که با فشار و لابی احرازصلاحیت شدند… جالبه بعضیاشون قولهای عجیبی هم مطرح میکنند که درحد ریاست جمهوریه نه شورای شهر!
مثلا یکی شون گفته آگه من رای بیارم خط مترو رو تا اشتهارد میارم… البته اینقد قولهای بزرگ از طرف مسئولین مملکتی مطرح شده و جلو دوربین زدن زیرش خوب یه جورایی همه گیر شده دیگه…

گفتم: حالا خدمت به مردم هم مطرحه؟

گفت: چی بگم والا!

باشنیدن این مطالب یاد ماجرایی افتادم:

میگن آقایی رفت برای خواستگاری. درحین صحبت از دختر خانم پرسید چه چیزی براتون اهمیت داره؟ دختره جواب داد فقط تفاهم و دیگر هیچ. دوباره پرسید فقط تفاهم؟ جواب شنید تفاهم و یه خونه ۵۰۰ متری. باز سوالشو تکرار کرد. جواب شنید تفاهم و خونه ۵۰۰ متری و ماشین لوکس. بازم پرسید و جواب شنید تفاهم و خونه ۵۰۰ متری و ماشین لوکس و جیب پرپول و … آقای خواستگار که حسابی گیج شده بود پرسید این اموری که گفتی همش برات مهمه؟نمیشه تخفیف قائل شی؟… دختر خانم گفت چی کار کنیم زندگی یعنی مدارا. حالا بخاطر گل روی شما اون “تفاهم” رو فاکتور میگیرم!

ماجرای خدمتگزاری در برنامه های برخی داوطلبین شده شبیه همین تفاهمه

انتهای پیام/

دیدگاه شما