تات خبر
امروز : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۴:۱۱

توهم شدید کاندیداهای شورای شهر اشتهارد در تبلیغات انتخاباتی

شنیده شده در روزهای تبلیغات انتخاباتی، برخی داوطلبین شورای شهر به توهم شدیدی مبتلا شده لذا گفت و شنود زیر به این موضوع پرداخته است.

به گزارش اختصاصی تات خبر، شنیده شده در روزهای تبلیغات انتخاباتی، برخی داوطلبین شورای شهر به توهم شدیدی مبتلا شده لذا گفت و شنود زیر به این موضوع پرداخته است:

گفت: شنیده شده که در هفته جاری قراره دفتر حزب اتحاد ملت اشتهارد توسط یکی از زندانیان سیاسی فتنه ۸۸ بنام عماد بهاور افتتاح شه.

گفتم: مگه فتنه گرای ۸۸ با همکاری مثلث امریکا، انگلیس و اسرائيل، نظام اسلامی رو متهم به تقلب نکردن؟ و مگه همینا ۸ ماه مملکت رو به آشوب نکشیدن؟ و مگه اینا آدرس تحریم های فلج کننده رو به دشمن ندادن؟

گفت: والا چی بگم! شاید فهمیدند که چه خیانت بزرگی در حق ملتشون مرتکب شدند و بعد از زندان، توبه کردند و حزب جدیدی راه انداختند و خواستار بازگشت به درون نظام هستند.

گفتم: شاید هم شوخی شوخی، فکر میکنن که ملت آلزایمر (فراموشی) گرفتن و همه خیانتهاشون فراموش شده، آخه اینروزا با دیدن تبلیغات و مناظره های انتخاباتی به این نتیجه رسیدم که بعضیا جدی جدی به توهم شدید مبتلا شده و به راحتی شعور مردم رو به سخره میگیرن مثل ماجرای دیوار کشیدن تو پیاده رو!!!

گفت: اتفاقا از توهم شدید حرف زدی یاد یه داستانی افتادم:

میگن پیرمردی به خانمش میگه بیا خاطرات دوران نامزدی مونو تکرار کنیم و لذت ببریم پیرزنه میگه مثلا چیکار کنیم؟ پیرمرده میگه من بجای قهوه خونه میرم کافی شاپ منتظرت میشینم، شما هم ۱۰ دقیقه بعد بیا باهم یه قهوه میل کنیم و به یاد قدیما گل بگیم و گل بشنویم و غیره، پیرمرده میره کافی شاپ و ۲ ساعتی منتظر می مونه اما خانمش سر قرار حاضر نمی شه برمیگرده خونه می بینه پیرزنه نشسته داره زار زار گریه می کنه ازش می پرسه خانمم چرا نیومدی سر قرار؟ حالا چرا داری اینجوری گریه می کنی؟
پیرزنه که توهم شدید زده میگه :
می خواستم بیام کافی شاپ اما بابام اجازه نداد

انتهای پیام/

دیدگاه شما