تات خبر
امروز : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۴:۵۰

جشنواره اختتامیه مسابقات دانش آموزی شهرستان اشتهارد برگزار شد

روز گذشته (۲۵ اردیبهشت) جشنواره اختتامیه مسابقات دانش آموزی رشته های: (قرآنی, فرهنگی, هنری, بهداشتی, علمی و آموزشی) درتالار شهرداری شهرستان اشتهارد باحضور معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل , ریاست محترم اداره , اعضای شورای معاونین , مدیران, معاونین وتعدادی از معلمان برگزار شد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، روز گذشته (۲۵ اردیبهشت) جشنواره اختتامیه مسابقات دانش آموزی رشته های: (قرآنی, فرهنگی, هنری, بهداشتی, علمی و آموزشی) درتالار شهرداری شهرستان اشتهارد باحضور معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل , ریاست محترم اداره , اعضای شورای معاونین , مدیران, معاونین وتعدادی از معلمان برگزار شد.

در این برنامه مسعود مهران نیا معاونت پرورشی استان عنوان داشت: اشتهارد یکی از مناطق موفق در عرصه مسابقات فرهنگی وقرآنی بوده و همچون گذشته دانش آموزان اشتهارد امسال نیز توانسته اند در مسابقات استانی، درخشش خیره کننده ای داشته باشند.
مهدی شاه بختی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن خیر مقدم و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: خیلی خوشحال هستیم که توانستیم برای اولین بار همایش تجلیل از برگزیدگان را در دو حوزه معاونت آموزشی و معاونت پرورشی و تربیت بدنی برگزار کنیم.

وی ضمن خسته نباشید به همکاران در این دو حوزه خاطر نشان کرد: معاونین آموزشی و پرورشی در طول سال تحصیلی به همراه کارشناسان زیر مجموعه خود زحمات بسیاری کشیدند تا توانستیم با رتبه های خوبی در سطح استان بدرخشیم.

مهدی شاه بختی در حوزه آموزشی گفت: در این حوزه ما در دوره ابتدایی ۱۱ طرح داشتیم که این طرح ها شامل طرح ارتقاء آداب و مهارت های زندگی، جابربن حیان و درس پژوهی می باشد که از ۲۲۰۰ دانش آموز شرکت کننده ۱۸۸ نفر توانستند رتبه های برتر را کسب کنند.

وی با اشاره به طرح خوارزمی که در دوره اول متوسطه برگزار شد بیان داشت: در این جشنواره که حول ۶ محور بود ۱۶۰۰ نفر شرکت داشتند که از ۲۵۶ نفر تجلیل خواهند شد البته لازم به ذکر است که ۵۶ نفر برگزیده منطقه هستند.

شاه بختی ادامه داد: در دوره دوم متوسطه المپیادهای مختلفی انجام شد که ۲۰۰ نفر در این المیادها شرکت داشتند از این تعداد شرکت کننده ۱۸ نفر حائز رتبه های برتر شدند.

مدیر آموزش و پروش شهرستان اشتهارد در حوزه پرورشی و تربیت بدنی نیز گفت: در این حوزه ۳۰ نفر از دانش آموزان در حوزه قرآن و عترتی، ۹ نفر در مسابقات فرهنگیان، ۱۵۰ نفر در مسابقات سرود و مسابقات فرهنگی و هنری، ۶۰ نفر در مسابقات بهداشتی و ۶۰ نفر در طرح نوجوان سالم شرکت داشنتد که در این همایش مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما