تات خبر
امروز : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۴:۵۴

امام جمعه ی شهرستان اشتهارد;

مردم اشتهارد با حضور بالای ۸۰ درصدی خود نشان دادند با انقلابند/هم اکنون بیت المقدس ها حضور فعال در انتخابات است

خالقپرست: عملیات بیت المقدس ها هم اکنون نیز ادامه دارد و رزمندگان شرکت کننده در آن تمام آحاد مردم هستند که در انتخابات حضور پررنگی دارند و به فرد اصلح مورد نظر خود رای می دهند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، حجت الاسلام خالقپرست امام جمعه اشتهارد در مصاحبه با خبرنگار تات خبر گفت: پیروز اصلی انتخابات مردم و نظام جمهوری اسلامی بود و آرای مردم در این انتخابات به نوعی رای به اسلام و جمهوری اسلامی ایران است و ضامن اقتدار نظام است.

وی در ادامه افزود: بر اساس آمار ها بیش از ۸۰ درصد مردم اشتهارد در انتخابات شرکت کردند لذا این حضور پررنگ مردم نشان دهنده این است که بعد از گذشته نزدیک به ۴۰ سال از انقلاب، مردم این خطه همراه و یار انقلابند و همواره به ندای رهبر خود لبیک می گویند.

حجت الاسلام خالقپرست امام جمعه اشتهارد به سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس در سال ۱۳۶۱ اشاره کرد و گفت: روز آزادسازی خرمشهر به نام روز “مقاومت و ایثار” در تقویم کشور ما نامگذاری شده است.

امام جمعه اشتهارد ادامه داد: سالروز آزاد سازی خرمشهر به عنوان یک روز ملی و مذهبی در کشور گرامی داشته می شود و از رشادت ها و شجاعت رزمندگان و شهدای عملیات بیت المقدس تجلیل به عمل می آید.

وی با اشاره به اینکه هر رای تیری به سمت دشمن است، افزود: عملیات بیت المقدس های هم اکنون نیز ادامه دارد و رزمندگان شرکت کننده در آن تمام آحاد مردم هستند که در انتخابات حضور پرندگی دارند و به فرد اصلح مورد نظر خود رای می دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما