تات خبر
امروز : شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۵:۱۹

ظرفیت بالای شهرک صنعتی اشتهارد برای حمایت از ورزشکاران شهرستان

شهرک صنعتی دارای پتانسیل بالایی است و بخش های مختلف جامعه سعی می کنند سهم بالایی از این پتانسیل را نسیب خود کنند، ورزش شهرستان یکی از بخش هایی است که می تواند با استفاده از این پتانسیل به پیشرفت و توسعه خود کمک کند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، شهرک صنعتی اشتهارد با بیش از ۲۰۰۰ کارخانه بزرگ و کوچک، همواره تاثیرگذاری خود را بر پیشرفت مردم و اقتصاد شهرستان ثابت کرده است به گونه ای که با هر تغییر کوچک در وضعیت رونق این شهرک، زندگی و اقتصاد مردم شهرستان نیز تغییر کرده است.

طبیعی است که شهرک صنعتی که تعداد بیمه شده ی آن با جمعیت کل شهرستان برابری می کند، در پیشرفت و توسعه ی بخش های مختلف شهرستان تاثیرگذار باشد در واقع می توان گفت که شهرک صنعتی دارای پتانسیل بالایی است و بخش های مختلف جامعه سعی می کنند سهم بالایی از این پتانسیل را نسیب خود گنند.

ورزش شهرستان یکی از بخش هایی است که می تواند با استفاده از این پتانسیل به پیشرفت و توسعه خود کمک کند چرا که به جزء شهرداری اشتهارد، سازمان دیگری را نمی توان یافت که کمک های مالی را به هیئت های ورزشی تخصیص دهد.

این ظرفیت در ورزشکاران شهرستان نیز وجود دارد که صنایع شهرک صنعتی اشتهارد می توانند بخشی از تبلیغات برند خود را با حمایت از آنها، انجام دهد، چرا که در بین آنها قهرمانان استانی و کشوری دیده می شود.

در این بین برای اینکه بتوان از این ظرفیت دوطرف استفاده شود، کمک مسئولین به ارتباط برقرار کردن بین صنعت و ورزش ضروری است و از طرفی مسئولین هیئت های ورزشی حتما باید فردی را برای جذت اسپانسر پیشبینی کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما