تات خبر
امروز : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۵:۱۵

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشتهارد خبر داد:

جمعیت هلال احمر اشتهارد آماده ی جذب وسایل توانبخشی و سلامت است

مرتضی غلامی: جمعیت هلال احمر با الهام از تعالیم انسان ساز دین مبین اسلام و سیره ی والای معصومین (ع) در ترویج فرهنگ کمک رسانی به حوزه توانبخشی از عموم افراد جامعه برای اهدای کمک های نقدی و تجهیزات پزشکی به منظور کمک به حوزه گفتار درمانی برای بهره مندی بیماران نیازمند به دعوت عمل می آورد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، مرتضی غلامی رئیس مرکز هلال احمر شهرستان اشتهارد در مصاحبه با خبرنگار تات خبر گفت: جمعیت غالب شهرستان اشتهارد را کارگران تشکیل می دهند به همین دلیل جزء قشر متوسط و ضعیف جامعه هستن که معمولا در خرید وسایل توانبخشی که استفاده کوتاه مدت دارد و از طرفی این وسایل با توجه به اینکه استفاده کوتاه مدت دارند در بسیاری از منازل بلااستفاده مانده است.

وی در ادامه افزود: در همین جهت جمعیت هلال احمر با الهام از تعالیم انسان ساز دین مبین اسلام و سیره ی والای معصومین (ع) در ترویج فرهنگ کمک رسانی به حوزه توانبخشی از عموم افراد جامعه برای اهدای کمک های نقدی و تجهیزات پزشکی به منظور کمک به حوزه گفتار درمانی برای بهره مندی بیماران نیازمند به دعوت عمل می آورد.

غلامی در ادامه درباره ی خدمات گفتار درمانی ارائه شده در مرکز هلال احمر اشتهارد توضیح داد: گفتار درمانی در بخش های تأخیر در گفتار، مشکلات تلفظی گفتار، لکنت زبان کودک و بزرگسال، اتیسم، کم شنوایی، کم توانی ذهنی، فلج مغذی، شکاف کام، درمان اختلالات ارتباطی کودکان و توانبخشی، درمان اختلالات یادگیری و توانبخشی اختلالات درکی و شناختی و ذهنی فعالیت انجام می دهد.

وی در پایان از مردم خواست فرهنگ نیکوکاری و همکاری با هلال احمر در حوزه توانبخشی و سلامت را سرحوله خود قرار دهند و خاطر نشان کرد: شماره حساب کمک به بیماران نیازمند ۳۲۰۰۲۵۱۰۷۱ است و از تمامی مردم و مسئولین شهر اشتهارد درخواست می شود کمک های مالی خود را به این شماره حساب واریز کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما