تات خبر
امروز : پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۶:۲۸

رئیس هیئت تنیس روی میز شهرستان اشتهارد خبر داد:

مسابقات پبنگ پنگ ویژه ی پیشکسوتان بالای ۴۰ سال برگزار می شود

محمد مهدی قدمی: مسابقات پینگ پنگ ویژه پیشکسوتان بالای ۴۰ سال باهمکاری تربیت بدنی شهرداری و شورای اسلامی در سطح شهرستان اشتهارد برگزار خواهد شد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، محمد مهدی قدمی رئیس هیئت تنیس روی میز شهرستان اشتهارد در مصاحبه با خبرنگار تات خبر، در خصوص فعالیت رشته تنیس روی میز در اشتهارد، گفت: رشته ی تنیس روی میز نزدیک به دو سال است که در اشتهارد به صورت رسمی شروع به کار کرده است و قبل از آن هیچ گونه مدیریت و برنامه ریزی در این مورد این ورزش در اشتهارد صورت نمیگرفت.

وی در ادامه با اشاره به اینکه حدود یک سال است که در این رشته در شهرستان فعالیت دارد، افزود: در اوایل کار به دلیل نداشتن مکان خاص در سالن های آموزش و پرورش، نمازخانه های مدارس در تعطیلات تابستان فعالیت داشتیم.

محمد مهدی قدمی اظهار داشت: به همت شهرداری سالن حجاب در اختیار ما قرار گرفت ولی چون همزمان سه رشته ی ورزشی باهم در این سالن بازی می کنند فضا برای رشته تنیس روی میز مساعد نیست.

مسئول هیئت تنیس روی میز شهرستان اشتهارد با بیان اینکه نوجوانان و جوانان دارای استعداد خوبی هستند، خاطرنشان کرد: در شهرستان افراد با استعداد بالا وجود دارد که اگر امکانات بیشتر و مکان مجزایی در اختیارمان قرار گیرد میتوانیم این استعداد ها را شکوفا کنیم.

مسئول هیئت تنیس روی میز شهرستان اشتهارد ابراز امیدواری کرد و گفت: مسئولین شهرستان باید همگی دست به دست هم دهند تا ورزش در اشتهارد جایگاه خوبی پیدا کند و همچنین شهرک صنعتی نیز این پتانسیل را دارد تا از ورزش شهرستان حمایت کند.

محمد مهدی قدمی خبر از برگزاری مسابقات پینگ پنگ ویژه پیشکسوتان بالای ۴۰ سال در سطح شهرستان اشتهارد داد و بیان داشت: این مسابقه باهمکاری تربیت بدنی شهرداری و شورای اسلامی در سالن حجاب شهرداری در روز جمعه ۹۶/۰۳/۱۹ در ساعت ۲۱:۳۰ برگزار خواهد شد.

مسئول هیئت تنیس روی میز شهرستان اشتهارد افزود: هدف از برگزاری این مسابقه این است که به مردم بشناسانیم که تنیس روی میز سن و سال نمی شناسد حتی افراد بالای ۵۰ یا ۶۰ سال نیز این ورزش را همچنان ادامه می‌دهند.

وی خاطر نشان کرد: باید فضایی را برای پیشکسوتان ایجاد کنیم و برایشان زمانی را قرار دهیم تا هم روحیه شان و هم سلامتشان تحت تأثیر مثبت ورزش قرار گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما