تات خبر
امروز : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۵:۲۹

مدیر کانون ادبی شهرستان اشتهارد:

جلسه مثنوی خوانی و نقد شعر به مناسب شهادت امام علی(ع)در اشتهارد برگزار می گردد

احمد شاهبیک: شعر می تواند ابزار و وسیله انتقال وقایع و رخداد های تاریخی فرهنگی به نسل جوان امروز باشد و شاعران می توانند با زبان لطیف و زیبا جوانان را با اشعار و افکار بلند نسل های قدیم و جدید آشنا کنند لذا این نشست همراه با مسابقه شعر بصورت حضوری در مقام و منزلت و همچنین شهادت امام علی ( ع ) خواهد بود.

به گزارش اختصاصی تات خبر، احمد شاهبیگ مدیر کانون ادبی شهرستان اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر گفت: جلسه مثنوی خوانی و نقد شعر با هدف ایجاد انگیزه در میان شاعران و نویسندگان جوان اشتهاردی برگزار می گردد.

وی در ادامه افزود: شعر می تواند ابزار و وسیله انتقال وقایع و رخداد های تاریخی فرهنگی به نسل جوان امروز باشد و شاعران می توانند با زبان لطیف و زیبا جوانان را با اشعار و افکار بلند نسل های قدیم و جدید آشنا کنند لذا این نشست همراه با مسابقه شعر بصورت حضوری در مقام و منزلت و همچنین شهادت امام علی ( ع ) خواهد بود.

احمد شاهبیگ خاطر نشان کرد: عزیزان می توانند شعر های سروده شده خود را در این جلسه قرائت نمایند و در پایان جلسه، به سه اثر برگزیده هدایائی تقدیم خواهد گردید .

مدیر کانون ادبی بیان داشت: مدرس سلسله جلسات دکتر سید حسین وحید عرب می باشد و زمان برگزاری چهارشنبه مورخ ۹۶/۳/۲۴ ساعت ۵/۳۰ عصر در کتابخانه عمومی فرهنگسرای ملاصدرا خواهد بود.

احمد شاهبیگ با اشاره به اینکه شرکت در این نشست برای عموم آزاد و رایگان می باشد تصریح کرد: از تمامی اساتید، اهالی قلم و ادب دوستان دعوت می شود که در این نشست صمیمی همراه ما باشند.
انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما