تات خبر
امروز : دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۶:۱۴

مدیر آموزش و پرورش اشتهارد;

رقابت ۳۱۰ نفر در کنکور سراسری ۹۶ در شهرستان اشتهارد

مهدی شاهبختی: ۳۱۰ نفر از دانش آموزان اشتهاردی در کنکور سراسری ۹۶ طی روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیر ماه در پنج گروه آزمایشی هم‌زمان با سراسر کشور در شهرستان اشتهارد با یکدیگر به رقابت می پردازند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، مهدی شاهبختی مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر بیان داشت: کنکور سراسری طی  روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیر ماه در پنج گروه آزمایشی هم‌زمان با سراسر کشور در شهرستان اشتهارد برگزار خواهد شد و ۳۱۰ نفر در این آزمون در شهرستان با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی در ادامه افزود: امسال دو حوزه برای این آزمون پیش بینی شده است که آزمون برادران در مدرسه شهدای دانش آموز واقع در میدان معلم، جنب مدیریت آموزش و پرورش اشتهارد و برای حوزه خواهران مدرسه پروین اعتصامی واقع در خیابان معلم، میدان آزادگان بازارچه شهید ابوعلی در نظر گرفته شده است.

مدیر آموزش و پرورش اشتهارد با اشاره به تعداد نفرات شرکت کننده در این آزمون اظهار داشت: امسال بیشترین آمار شرکت کننده در آزمون سراسری متعلق به رشته علوم انسانی با ۱۱۶ داوطلب می باشد.

وی عنوان کرد: در رشته علوم تجربی ۱۱۴ داوطلب، رشته زبان خارجه ۳۷ داوطلب، رشته ریاضی و فنی ۳۱ نفر و در رشته هنر ۱۲ داوطلب شرکت کرده اند.

مهدی شاه بختی با اشاره به آمادگی کامل عوامل در اشتهارد تصریح کرد: تمامی تمهیدات و اقدامات لازم در این خصوص صورت گرفته و شهرستان اشتهارد از آمادگی کاملی برخوردار است.

وی خاطر نشان کرد: شهرستان اشتهارد از ظرفیت علمی، پژوهشی و پرورشی بسیار خوبی برخوردار می باشد و دانش آموزان این شهرستان دارای استعداد و توانایی های علمی خوبی هستند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تاکید کرد: از دانش آموزان خواستاریم تا با آرامش کامل و بدون هیچگونه استرسی خود را برای این رقابت علمی آماده کنند.

مهدی شاه بختی در پایان یادآور شد: امیدواریم به خواست و یاری خداوند متعال نتایج خوبی عاید فرزندان این شهرستان گردد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما