تات خبر
امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۸:۱۹

عضویت رایگان اعضای تحت پوشش بهزیستی در کتابخانه های اشتهارد

سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان اشتهارد از تعامل صورت گرفته با بهزیستی برای عضویت رایگان اعضای تحت پوشش بهزیستی در کتابخانه های عمومی چهار گانه شهرستان خبر داد.

به گزارش تات خبر، داود اسدی سرپرست اداره کتابخانه های اشتهارد از تعامل صورت گرفته با بهزیستی این شهرستان برای عضویت رایگان اعضای تحت پوشش سازمان بهزیستی در کتابخانه های عمومی چهار گانه خبر داد.
داود اسدی با تبریک هفته بهزیستی و تامین اجتماعی به مددکاران و تلاشگران این عرصه گفت: رسالت بهزیستی التیام دردهایی که خواسته یا ناخواسته بر پیکره انسانیت وارد آمده است و پاداش این همراهی و همدردی پرسنل خدوم و با انگیزه بهزیستی شهرستان فقط با توجه و عنایات خدای متعال و الطاف حق تعالی است.
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشتهارد در ادامه گفت: با رویکردی که کتابخانه های عمومی در راستای تقویت فرهنگ مطالعه که ارتقا فرهنگ زندگی است بر خود وظیفه می دانیم ضمن تقدیر از تلاش های همکاران خدوم بهزیستی زمینه همکاری بیشتر و ارائه خدمات به اعضای عزیز تحت پوشش این نهاد خدمتگزار را فراهم کنیم. وی خاطرنشان کرد: کتابخانه های چهارگانه شهرستان اشتهارد آماده ثبت نام ۶۰۰ عضو تحت پوشش بهزیستی بصورت رایگان را داشته و امیدوار است این همراهی زمینه توسعه فرهنگی شهرستان در میان مردم عزیز و مومن اشتهارد را فراهم آورد.
گفتنی است یوم جاری سه شنبه ۲۷ تیرماه رییس اداره بهزیستی و همراهان ایشان با حضور در دفتر اداره کتابخانه های اشتهارد با تبریک انتصاب سرپرست اداره کتابخانه ها در خصوص اجرایی کردن تفاهم نامه های استانی اداره کل کتابخانه ها و سازمان بهزیستی به گفتگو نشست.
ارتقاء سطح مطالعه در جامعه زیر پوشش بهزیستی، بهره مندی از ظرفیت ها و توانمندی های مشترک در موضوع کتاب و کتابخوانی از جمله فضاهای اداری و آموزشی، حمایت های ماده و معنوی و نیز امکانات و خدمات فرهنگی – تفریحی و برگزاری مسابقات و جشنواره های فرهنگی مشترک در زمینه کتاب و کتابخوانی از مهمترین موضوعات این تفاهم نامه خواهد بود.
انتهای پیام/
دیدگاه شما