تات خبر
امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۵:۳۴

مدیر کمیته امداد شهرستان اشتهارد:

۲ کاروان از مددجویان کمیته امداد اشتهارد به مشهد مقدس اعزام شدند

باقر شاهبیگ: کاروان زیارت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان اشتهارد در سال جاری با مساعدت خیران و ناحیه سپاه اشتهارد به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، باقر شاهبیگ مدیر کمیته امداد شهرستان اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر بیان داشت: کاروان زیارت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان  اشتهارد در سال جاری با مساعدت خیران و ناحیه سپاه اشتهارد به مشهد مقدس اعزام شدند.

مدیر کمیته امداد شهرستان اشتهارد یادآور شد: این مددجویان شامل ۱۰۰ نفر بود که در دو کاروان ۶۰ نفره و ۴۰ نفره به این سفر معنوی مشرف شدند.

وی با اشاره به اینکه مددجویان در این سفر معنوی علاوه بر زیارت حرم امام رضا(ع) از برنامه های فرهنگی حرم نیز بهره مند می شوند، گفت: اولویت اعزام سفرهای زیارتی با مددجویانی است که تا به حال به زیارت نرفته اند و یا سالیان دور مشرف شده اند.

باقر شاهبیگ با اشاره به اینکه یکی از برنامه های فرهنگی کمیته امداد، اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی است، خاطر نشان کرد: یکی از اهداف مهم کمیته امداد برای سفرهای زیارتی مددجویان تحت حمایت  تقویت بنیه اعتقادی، معنوی، ایجاد نشاط، امید به زندگی و تحکیم اراده آنها در برابر مشکلات و سختی است.

وی اظهار داشت:برنامه های دیگری برای مددجویان اشتهاردی داریم و ۲۵ مرداد اعزام ۳۰ نفر از مددجویان به عتبات عالیات (کربلای معلی و نجف اشرف) را خواهیم داشت.

مدیر کمیته امداد شهرستان اشتهارد در پایان ابراز امیدواری کرد: ان شاالله بتوانبم با کمک خیرین، افراد و نیازمندان بیشتری را از این سفرهای معنوی بهره مند کنیم که به طور حتم سفرهای زیارتی در تقویت روحیه افراد به ویژه نیازمندان که با مشکلات بسیاری مواجه هستند، تأثیرگذار خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما