تات خبر
امروز : یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۵:۵۴

رئیس بهزیستی شهرستان اشتهارد خبر داد؛

برگزاری نشست کتابخوان تخصصی کودک در کتابخانه شهرستان اشتهارد

مصطفی رجبعلی: نشست‌ کتاب‌خوان تخصصی کودک با حضور کودکان و نونهالان تحت پوشش بهزیستی با هدف ایجاد فضای شاد و مفرح به‌ منظور انس بیشتر با مطالعه و معرفی کتاب‌های در کتابخانه شهید مطهری اشتهارد برگزار خواهد شد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، مصطفی رجبعلی رئیس بهزیستی شهرستان در گفتگو با خبرنگار تات خبر بیان داشت: نشست‌ کتاب‌خوان تخصصی کودک با حضور کودکان و نونهالان تحت پوشش بهزیستی با هدف ایجاد فضای شاد و مفرح برای کودکان و نونهالان به‌ منظور انس بیشتر با مطالعه و معرفی کتاب‌های مناسب این گروه های سنی در دو سطح پیش از دبستان و دبستان و متوسطه در کتابخانه شهید مطهری اشتهارد برگزار خواهد شد.

وی با بیان این مطلب که ترویج فرهنگ مطالعه یکی از وظایف نهاد کتابخانه‌های عمومی در کشور و شهرستان ها است، خاطر نشان کرد: سن کودکان و نونهالان بهترین سن برای نهادینه کردن و ترویج فرهنگ مطالعه در بین افراد است و نقش مؤثری در آینده افراد خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در این نشست برنامه هایی از قبیل جمع خوانی کتاب، داستان گویی، معرفی کتاب، نقاشی توسط کودکان معلول تحت پوشش بهزیستی و تئاتر کودکان بهزیستی با موضوع نمایش یک داستان از یک کتاب را خواهیم داشت.

رئیس بهزیستی شهرستان در پایان با اشاره به اینکه این نشست با همکاری کتابخانه های عمومی و موسسه همیاران پویان سلامت بهزیستی شهرستان اجرا می شود، تاکید کرد: زمان برگزاری این نشست ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۰ صبح می باشد و همه ی مردم شهرستان به این نشست دعوتند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما