تات خبر
امروز : پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۴:۳۵

مسئول بسیج دانش اموزی اشتهارد خبر داد;

اردوهای جهادی دانش آموزی اشتهارد در قالب قرارگاه پیشرفت و آبادانی

عباس حکیم زاده: سال جاری خوشبختانه شاهد طرح هایی مبتکرانه در عرصه ی اردوهای جهادی هستیم، این طرح ها که در قالب قرارگاه پیشرفت و آبادانی در عرصه های مختلف عمرانی، بهسازی، مرمت و باز سازی در تابستان و عرصه های فرهنگی و اجتماعی در طول سال تحصیلی انجام خواهد شد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، عباس حکیم زاده مسئول بسیج دانش آموزش شهرستان اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر، در خصوص برگزاری اردوهای جهادی دانش اموزی اظهار داشت: سال جاری خوشبختانه شاهد طرح هایی مبتکرانه در عرصه ی اردوهای جهادی هستیم، این طرح ها که در قالب قرارگاه پیشرفت و آبادانی در عرصه های مختلف عمرانی، بهسازی، مرمت و باز سازی در تابستان و عرصه های فرهنگی و اجتماعی در طول سال تحصیلی انجام خواهد شد با محوریت بسیج دانش آموزی شهرستان با همکاری قرار گاه پیشرفت و آبادانی سپاه و آموزش و پرورش در دست مطالعه و اقدام است.

وی در ادامه افزود: به امید خدا در فاز اول این طرح کلیه مدارس بخش پلنگ اباد در قالب ساخت و مرمت و زیبا سازی و شاداب سازی فضا با همت گروه های جهادی استان و شهرستان با مدیریت قرارگاه پیرفت و آبادانی سپاه تا ۲۰ شهریور ماه به انجام خواهد رسید و پروژه ها تحویل آموزش و پرورش خواهد شد.

گفتنی است قرارگاه پیشرفت و آبادانی در سطح استان تشکیل شده است و در قالب این قرارگاه ها اقدامات مختلفی انجام می‌گیرد که از وظایف اصلی این قرارگاه در کنار دهستان ها و مناطق محروم قرار گرفتن و تلاش در جهت پیشرفت و آبادنی روستاهای آن منطقه است.

در همین راستا قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان البرز برنامه گوناگونی برای روستاهای شهرستان اشتهارد به ویژه روستا های بخش پلنگ آباد دارد، برنامه های همچون رسیدگی به مشکلات آب شرب روستا ها که به امید خدا برنامه هایی در این خصوص پیشبینی شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما