تات خبر
امروز : یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۹:۴۷

رئیس مرکز جمعیت هلال احمر شهرستان اشتهارد:

مردم اشتهارد خود امدادی را در خانواده های خود ترویج دهند

مرتضی غلامی: مردم به عنوان عضو کوچک جمعیت هلال احمر برای مقوله خود امدادی وقت بگذارند و فرزندان خود را به سمت این فرهنگ سازی هدایت کنند و مطمئن باشیم در شرایط بحرانی و سوانح جواب این آموزش ها دیده می شود.

به گزارش اختصاصی تات خبر، مرتضی غلامی رئیس مرکز هلال احمر شهرستان اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر بیان داشت: مسابقات فرهنگی، امدادی رفاقت مهر و طرح دادرس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با هدف بالا بردن توان تیم های امدادی خواهران و برادران و سنجش سطح آموزشی آنها می باشد چراکه انگیزه و شور و شوق فراوانی نصیب جوانان می کند.

رئیس مرکز هلال احمر شهرستان اشتهارد اظهار داشت: در طرح دادرس ۳۰ نفر که ۱۵ نفر خواهران و۱۵ نفر برادران، طرح رفاقت مهر ۹ نفر خانم و ۹ نفر آقا از جوانان اشتهارد شرکت داشتند، در طرح دادرس دختران مقام اول استانی و در طرح رفاقت مهر دختران مقام سوم استانی را کسب کردند.

وی خطاب به مردم تصریح کرد: مردم شهرستان به سمت آموزش همگانی امداد و کمک های اولیه رو بیاورند و شعار در هر خانواده یک امدادگر جاری شود چرا که ما در شرایط مساوی ۲۰ سال از این فرهنگ سازی عقب هستیم و متاسفانه با وجود زیر ساخت های کم روز به روز این فاصله بیشتر می شود.

مرتضی غلامی تاکید کرد: مردم به عنوان عضو کوچک جمعیت هلال احمر برای مقوله خود امدادی وقت بگذارند و فرزندان خود را به سمت این فرهنگ سازی هدایت کنند و مطمئن باشیم در شرایط بحرانی و سوانح جواب این آموزش ها دیده می شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما