تات خبر
امروز : جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۹:۴۵

رئیس مخابرات شهرستان اشتهارد خبر داد:

اینترنت فیبر نوری شهرک صنعتی اشتهارد در روز های آینده راه اندازی خواهد شد

غلامرضا جعفری: با پیگیری های انجام شده اینترنت فیبر نوری شهرک صنعتی اشتهارد تا چند رو آینده راه اندازی می شود و هم اکنون تمامی سیستم هم نصب شده است و چند روز است اکیپ راه انداز از استان البرز و اصفهان در حال راه اندازی سیستم می باشند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، غلام رضا جعفری رئیس مخابرات شهرستان اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر، در خصوص راه اندازی اینترنت فیبر نوری در شهرستان، بیان داشت:با پیگیری های انجام شده اینترنت فیبر نوری شهرک صنعتی اشتهارد تا چند رو آینده راه اندازی می شود و هم اکنون تمامی سیستم هم نصب شده است و چند روز است اکیپ راه انداز از استان البرز و اصفهان در حال راه اندازی سیستم می باشند.

وی ادامه داد: خط فیبر نوری شهر اشتهارد نیز کشیده شده است ولی سیستم نصب نشده است و امیدواریم هرچه زود تر نصب سیستم ها هم صورت بپذیرد و به محض اینکه سیستم ها نصب شود، راه اندازی نیز می شود.

رئیس مخابرات شهرستان اشتهارد خطاب به ساکنین مسکن مهر و خیرین، گفت: به تبع فیبر نوری شهرک صنعتی تلفن های مسکن مهر و خیرین هم راه اندازی می شود.

غلام رضا جعفری خاطر نشان کرد: کیفیت اینترنت شهرستان در حال حاضر با کابل به مردم ارائه شده که با فیبر کشی کیفیت اینترنت شهرستان به مراتب بالا خواهد رفت.

وی تصریح کرد: خدمات ارائه شده به صنایع توسط مخابرات اشتهارد در بستر فیبر نوری تنها برای شهرک صنعتی اشتهارد نخواهد بود و برای شهرک کوثر نیز انجام خاهد گرفت.

جعفری در ادامه توضیح داد: خدماتی که به صنایع ارائه خواهد شد شامل اینترنت خانگی، تجاری، تلفن اینترنتی، تلویزیون اینترنتی، سیستم های نظارت تصویری، شبکه های کامپیوتری، ایفون تصویری هوشمند، پارکینگ هوشمند، آموزش از راه دور، مدیریت هوشمند ساختمان و کلیه ارتباطاتی که مربوط به شبکه دولت هست، خواهد بود.

رئیس مخابرات شهرستان اشتهارد در پایان عنوان داشت: مزایده برای شماره های رند در سطح شرکت مخابرات ایران خواهد بود و متقاضی باید به امور مشتریان اشتهارد درخواست شماره رند دهد و انها به اداره مخابرات البرز اعلام می کنند و طبق بخشنامه در مزایده قرار می گیرند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما