تات خبر
امروز : جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۲۳:۲۵

رئیس آبفای اشتهارد:

اشتهارد ۶ سال دیگر آب ندارد/مردم صرفه جویی کنند

میر واسع حسین زاده: با روند موجود مصرف آب پیشبینی می کنم تا ۶ سال آینده هیچ آبی در اشتهارد یافت نشود.

به گزارش اختصاصی تات خبر، میر واسع حسین زاده رئیس آبفای اشتهارد، در گفتگو با خبرنگار تات خبر با اشاره به مشکلات به وجود امده در کوی ۱۲۰ واحدی، گفت: مقصر اصلی مشکلات آبی به وجود امده برای ساکنین کوی ۱۲۰ واحدی به ساکنین آنجا بر می گردد چرا که هر بلوک که ۱۶ واحد است باید مخزن ذخیره داشته باشند ولی مخزنی که آنها استفاده می کنند کفاف ساکنین را نمی دهد.

وی ادامه داد: مشکل دیگر ساختمان های ۱۲۰ واحدی این است که هر واحد باید لوله کشی آب جدا داشته باشند که این اتفاق نیز در این ساختمان ها رخ نداده است.

حسین زاده در ادامه با اشاره به کمبود آب شرب در اشتهارد،تصریح کرد: با روند موجود مصرف آب پیشبینی می کنم تا ۶ سال آینده هیچ آبی در اشتهارد یافت نشود.

وی با اشاره به شکستگی لوله آب در نزدیکی های کمربندی، اظهار داشت: مشکل به خاطر کوتاهی یکی از نیرو ها بوده است که با فرد خاطی برخورد کرده و به محض اطلاع از موضوع درصدد برطرف کردن مشکل برآمدیم.

رئیس آبفای اشتهارد به مصرف بالای آب شرب هر نفر در اشتهارد اشاره کرد و گفت: استاندارد استفاده از آب شرب برای هر نفر در کشور ۱۵۰ لیتر در شبانه روز است ولی در اشتهارد هر نفر به طور متوسط ۳۰۰ لیتر آب مصرف می کند.

وی در پایان به اهمیت این مایع حیاتی اشاره کرد و تاکید کرد: امید واریم مردم با مصرف بهینه آب به ما در تامین آب شرب مورد نیاز شهروندان کمک کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما