تات خبر
امروز : یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۵:۱۴

در خواست مردم اشتهارد از مسئولین فرهنگی شهرستان/اشتهارد به عالمان خود مشهور است

مردم اشتهارد با گلایه از برخی بداخلاقی ها و مشکلات فرهگی طی نامه ای از مسئولین امر درخواست رسیدگی به این نوع مشکلات را کرده اند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، مردم اشتهارد با گلایه از برخی بداخلاقی ها و مشکلات فرهگی طی نامه ای از مسئولین امر درخواست رسیدگی به این نوع مشکلات را کرده اند، متن نامه بدین شرح است:

باسلام و درود بی کرانمحضر مقدس بقیه الله الاعظم و سلام بر نایب بر حقش، مقام عظمای ولایت، پرجمدار عزت و اقتدار نظام اسلامی در پهنه گیتی، حضرت آیت الله امام خامنه ای و گرامیداشت مقام شامخ و والای رادمرد ملکوتی و استوار تاریخ معاصر، بزرگ معمار انقلاب اسلامی ایران جضرت امام خمینی (ره) و یادواره گلگون شهیدان والامقام نهضت انقلاب اسلامی ایران.

همانگونه که مستحضرید در خاطر مبارکتان هست آسمان شهر ما منور است به وجود امامزادگان پاک و مطهر از نوادگان مکرم امام موسی کاظم (ع).

اشتهارد ما منور است به چهره هایی از علمای وارسته چون آیات عظام عسگری، تقوی، برهانی، اشتهاردی که تمثال شریفشان در وروری شهر نقش بسته و وجود ستارگانی در آسمان شهادت چون شهید سلطانی، شهید سلیمانی، و تمام شهدای گرانقدر … اعم از دانش آموز و معلم و کارگر، ارتشی و بسیجی و … که باعث بسی افتخار برای شهرستان اشتهارد هستند.

و در یک کلام شهر ما مقلب به دارالمونین بود

اما متاسفانه جولانگاه بی اعتنایی ها به آرمان هایی عاشورایی امام، و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای و راه پاک و سرخ شهدایمان گردید.

به مشکلی که امروزه راهکارهای عملی این واجب فراموش شده امر به معروف و نهی از منکر در بین مردم و مسئولین فرهنگی شهر بسیار کم رنگ شده.

برخی از زنان در قالب دوچرخه سواری در ملا عام و با پوشش بسیار زشت و زننده، باعث از بین بردن حیا و عفت عمومی و اجتماعی بانوان در سطح شهر شده اند.

آیا می دانید مراسمات عروسی مغایر با فرامین روشن اسلام با برپایی داربست و خیمه های ساز و آواز و رقاصی در سطح شهر تا پاسی از شب و سوصدای کاروان های عروسی باعث رنج و آزار قلب مقدس امام زمان (عج) شده؟؟؟!

و هر روز و شب صدای موسیقی و آهنگ مبتذل با صدای بلند از وسایل نقلیه عبوری، باعث هنجارشکنی و سلب آرامش و آسایش خانواده ها و ایجاد مزاحمت نوامیس شده؟؟؟!

معضل بعدی اینکه در اشتهارد طی سنوات گذشته مسیر راهپیمایی و مراسمات حماسی-انقلابی به گلزار شهدا ختم می شد… اما در سال های اخیر شاهد به فراموشی سپردن گلزار شهدای عزیزمان هستیم.. چرا؟؟؟

لذا ما بانوان ولایتمدار و انقلابی با امضای این طومار عواقب بسیار شوم این موارد ذکر شده را به مسئولین محترم فرهنگی شهرستان گوشزد نموده و رفع ریشه ای این معضلات را درخواست می نمائیم.

ومن الله توفیق

اللهم عجل لولیک الفرج

انتهای پیام/

دیدگاه شما