تات خبر
امروز : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۵:۳۵

كودكان اشتهاردي عضو كتابخانه ها در مسابقات نقاشي شركت كردند

كودكان و نونهالان اشتهاردي در مسابقه نقاشي تابستاني در كتابخانه هاي اشتهارد شركت كردند و نقاشي هاي خود را با موضوع مطالعه به تصوير كشيدند.

به گزارش تات خبر، در روزهاي داغ تابستان كودكان و نونهالان اشتهاردي در مسابقه نقاشي در كتابخانه هاي اشتهارد شركت كردند و نقاشي هاي خود را با موضوع مطالعه به تصوير كشيدند.

نمكي كتابدار كتابخانه عمومي شهيد مطهري با اعلام برنامه هاي اجرا شده در بخش كودك كتابخانه گفت: بخش كودك كتابخانه شهيد مطهري با اجراي برنامه هاي متنوع كتابخواني و برگزاري مسابقات نقاشي درصدد افزايش انگيزه هاي مطالعه در نونهالان و كودكان است.

راحله نمكي در ادامه گفت: ما در تابستان برنامه هاي خوبي براي كودكان و نونهالان درنظر گرفته و در حال اجرا هستيم، برگزاري جشن كتاب خوان كودك و مسابقات كتابخواني و نقاشي از جمله اين برنامه ها در هفته گذشته بود و انشالله در هفته دولت نيز مسابقه بزرگ نقاشي و ثبت رايگان نونهالان اشتهاردي را در برنامه كاري خود داريم.

وي در ادامه افزود: همه توان كتابخانه هاي اشتهارد براي جذب كودكان و ايجاد انگيزه هاي مطالعه را بكار بسته ايم. به نظر مي رسد در پايان تابستان تعداد قابل توجهي از كودكان به عضويت كتابخانه هاي عمومي درآيند.

كتابدار كتابخانه استاد مطهري اشتهارد خاطرنشان كرد: خانواده هاي محترم اشتهاردي درنظر داشته باشند محيط كتابخانه هاي عمومي بهترين فضا از هر لحاظ براي آموزش و موضوعات تربيتي براي كودكان است و اميدوارم خانواده ها ارتباط خود را با فضاي كتابخواني بيشتر و بهتر كنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما