تات خبر
امروز : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۹:۰۵

امام جمعه شهرستان اشتهارد؛

در مقابل زورمندان و قلداران محکم باشید، مردم پشتیبان شما هستند

حجت الاسلام خالقپرست: در مقابل زورمندان و قلداران محکم باشید که در این صورت این ملت پشتیبان شما خواهند بود و مطمعن باشید راه حل مشکلات وجود دارد برای مثال روح برجام نقض شد و راه حل اقتصاد مقاومتی است، اقتصاد مقاومتی یعنی چشم به داخل داشته باشید به نیروهای بومی و داخلی تکیه کنید.

به گزارش اختصاصی تات خبر، حجت الاسلام خالقپرست در گفتگو با خبرنگار تات خبر بیان داشت: با همه کش و قوس ها مراسم تنفیذ و تحلیف رئیس جمهور محترم انجام شد حالا نوبت عمل به وعده هاست.

وی در ادامه افزود: امیدواریم که دولت محترم در این دوره که مجلسی هماهنگ و همراه با خود دارد بتواند از این فرصت استفاده کرده و با خدمت به مردم سعی در اعتلای کشور داشته باشد.

حجت الاسلام خالقپرست اظهار داشت: امیدواریم دولت به همان اولویت هایی که در مراسم تتنفیذ از طرف رهبر عزیز بیان شد، عمل نماید مخصوصا توجه به این موضوع که “توجه به اقتصاد مقاومتی کلید پیشرفت کشور است”.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: در مقابل زورمندان و قلداران محکم باشید که در این صورت این ملت پشتیبان شما خواهند بود و مطمعن باشید راه حل مشکلات وجود دارد برای مثال روح برجام نقض شد و راه حل اقتصاد مقاومتی است، اقتصاد مقاومتی یعنی چشم به داخل داشته باشید به نیروهای بومی و داخلی تکیه کنید.

وی یادآور شد: برای رفع مشکل بیکاری ۶میلیون نفر کاری کنید، مراکز تعطیل شده اقتصادی را احیا کنید از هزینه های اضافی بپرهیزید، قبول کنید که دولت پر هزینه ای داشتید.

حجت الاسلام خالقپرست در پایان تاکید کرد: آمار طلاق بالا است، مردم شما را تنها نخواهند گذاشت به شرطی که به وعده های داده شده عمل کنید، مردم از شما انتظار کابینه چابک و قوی را داشتند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما