تات خبر
امروز : پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۴:۳۲

امام جمعه شهرستان اشتهارد؛

آزادگان سند زنده مظلومیت ملت و کشور و نظام مظلوم هستند

خالقپرست: ۲۶مرداد ماه روز ورود اسرای سرافراز ما که در زندانهای طاقت فرسای رژیم سفاک صدام را به میهن اسلامی گرامی می داریم، سرافرازانی که با تحمل شکنجه های طاقت فرسای جلادان صدام معدوم در پایداری و استقامت در دنیا مثال زدنی هستند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، حجت الاسلام خالقپرست امام جمعه شهرستان اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر با تبریک فرارسیدن سالروز بازگشت آزادگان به کشور، بیان داشت: آزادگان سند زنده مظلومیت ملت و کشور و نظام مظلوم هستند.

وی خاطر نشان کرد: ۲۶مرداد ماه روز ورود اسرای سرافراز ما که در زندانهای طاقت فرسای رژیم سفاک صدام را به میهن اسلامی گرامی می داریم، سرافرازانی که با تحمل شکنجه های طاقت فرسای جلادان صدام معدوم در پایداری و استقامت در دنیا مثال زدنی هستند.

امام جمعه اشتهارد افزود: اینان فرزندان خمینی کبیر و خامنه ای عزیز هستند که توانسته اند به دنیا ثابت کنند که در برابر ظالم و ستم ستمکار باید ایستاد و گرنه قافیه را باخته ایم که آنوقت نه دینی نه عزتی و نه شرفی و ناموسی می ماند.

حجت الاسلام خالقپرست در پایان تاکید کرد: این روز را به همه این عزیزان بویژه به آزادگان سرافرز شهرستان اشتهارد تبریک عرض می نمائیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما