تات خبر
امروز : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۴:۳۴

امام جمعه شهرستان اشتهارد؛

حج واجب فراموش شدنی نیست

حجت الاسلام خالقپرست: علی رغم جوسازی های سنگینی که از خارج کشور و داخل هم برعلیه این واجب الهی صورت گرفت، حج واجب تعطیل شدنی نیست.

به گزارش اختصاصی تات خبر، حجت الاسلام خالقپرست امام جمعه شهرستان اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر، با اشاره به اعزام زائران خانه خدا به عربستان، بیان داشت: علی رغم جوسازی های سنگینی که از خارج کشور و داخل هم برعلیه این واجب الهی صورت گرفت، حج واجب تعطیل شدنی نیست.

وی در ادامه افزود: مردم مومن و عاشق بیت الله الحرام، مشتاقانه به این سفر معنوی مشرف شدند و با پیگیری های خوبی که از طرف مسئولین انجام شد انشاالله امسال حج خوبی خواهیم داشت.

حجت الاسلام خالقپرست اظهار داشت: امنیت حجاج برای ما بسیار مهم است عربستان باید به آن ملزم باشد.

وی خاطر نشان کرد: خانه خدا و مدینه متعلق به این خاندان قرون وسطایی نیست که بخواهیم خود و مردم را از زیارت خانه خدا محروم کنیم، متاسفانه بر اثر بی عرضگی مسلمانان بهترین و مقدس ترین مکان بدست بدترین و فاسدترین انسانها افتاده است.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: آنها خواستار اینند که مردم ایران به زیارت خانه خدا نروند تا صدای انقلاب بگوش مردم دنیا نرسد، به امید رهایی خانه خدا و مدینه منوره از دست حکام سعودی همچنان زائران ایرانی عازم حج واجب خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما