تات خبر
امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۴:۴۱

فرمانده بسیج حوزه خواهران مطرح کرد:

آتش به اختیار جوانان بسیجی اشتهارد در خصوص حجاب در فضای مجازی

خانم ترابی: پیگیری مساله پر دغدغه حجاب با تشکیل گروه های امر به معروف و اقدامات فرهنگی دیگری در این خصوص در حال پیگیری است به خصوص فعالیت های انجام شده در قضای مجازی که بیشتر به صورت خود جوش و آتش به اختیار انجام می شود.

به گزارش اختصاصی تات خبر، خانم ترابی مسئول بسیج خواهران اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر، در رابطه با فعالیت های بسیج خواهران در تابستان امسال بیان داشت: بسیج جدا از فعالیت های نظامی و یک نهاد فرهنگی است، خصوصا فعالیت هایی که در بسیج خواهران انجام می شود.
وی در ادامه افزود: در تابستان امسال با طرح بچه های مسجد که با قوت شروع شد و با استقبال بسیار خوب ادامه داشت و تا پایان شهریور شاهد آن خواهیم بود، توانست بخش ویژه ای از اوقات فراغت نوجوانان و جوانان را در بر گیرد.
خانم ترابی خاطر نشان کرد:در سال جاری اردوهای جهادی در قالب گروه های آموزشی، کمک به محرومان، میوه چینی و درو محصولات و غیره انجام می شود.

وی تصریح کرد: برگزاری نشست ها و کارگاه های فرهنگی و بصیرتی با موضوعات خانواده، طلاق، فضای مجازی، آسیب ها، تهدیدات، همسرداری و غیره از جمله برنامه های کارگاهی بسیج خواهران می باشد و همچنین امسال شاهد افتتاح مرکز مشاوره دینی و مشاور خانواده که در خصوص مسائل اجتماعی خدمات ارایه می دهند، بودیم.

مسئول بسیج خواهران اشتهارد عنوان داشت: پیگیری مساله پر دغدغه حجاب با تشکیل گروه های امر به معروف و اقدامات فرهنگی دیگری در این خصوص در حال پیگیری است به خصوص فعالیت های انجام شده در قضای مجازی که بیشتر به صورت خود جوش و آتش به اختیار انجام می شود.

وی اظهار داشت: برگزاری اردوهای فرهنگی و تفریحی و زیارتی درون استانی و برون استانی و حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر در این برنامه ها از دیگر برنامه های بسیج خواهران بوده است.

خانم ترابی در پایان یادآور شد: حلقات آموزش های قرآنی و هنری و علمی و.. در پایگاه ها باشرکت بیش از ۱۵۰۰ نفر از خواهران در تمام رده های سنی همراه بود که مایه ی بسی افتخار است لذا امید است که رضایت خداوند را در پی داشته باشد.
انتهای پیام/

دیدگاه شما