تات خبر
امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۴:۴۶

جلسه تودیع و معارفه ی اعضای جدید شورای اشتهارد برگزار شد+تصاویر

مراسم تحلیف پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اشتهارد صبح امروز با حضور ابوالفضل اینانلو فرماندار شهرستان ، حجت الاسلام خالقپرست امام جمعه شهرستان اشتهارد برگزار شد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، مراسم تحلیف پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اشتهارد صبح امروز (یکم شهریور) با حضور ابوالفضل اینانلو فرماندار شهرستان ، حجت الاسلام خالقپرست امام جمعه شهرستان اشتهارد برگزار شد.

در این مراسم فرماندار اشتهارد با قدردانی از زحمات شوراهای دوره چهارم، گفت: ترکیب شورای پنجم یک ترکیب متخصص و ممزوج از گرایش‌های مختلف است و خوشحالیم در این دوره از رقابت‌های انتخاباتی، مردم نیروهای فرهیخته و متفکر و جوان را انتخاب کردند.

در ادامه مراسم، منتخبین پنجمین دوره شورای شهر اشتهارد در برابر کلام نورانی وحی، متن سوگند نامه را قرائت نمودند و پس از پایان مراسم تحلیف، اولین جلسه رسمی شورای اسلامی را برگزار نمودند.

در این سوگند نامه آمده است: من در برابر کلام الله مجید به خداوند متعال سوگند یاد می کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می نمایم که در حفظ امانت و انجام هر چه بهتر وظایفم و خدمت به مردم کوشا باشم و قانون اساسی و سایر قوانین و مقررات کشور را در چهارچوب وظایف و اختیارات خود مراعات نمایم و در همه زمینه ها عدالت و انصاف را در نظر داشته و مادامی که در شورای اسلامی شهر عضویت دارم در رعایت صرفه و صلاح و پیشرفت امور شهر و شهرداری اهتمام نمایم.

در این جلسه اعضای شورا دوره ی پنجم از زحمات شورای چهارم تشکر نمودند و از آنها خواستند حالا که بار مسئولیت رسمی از دوش آنان برداشته شده، در حد توان به برگزیدگان مردم کمک کنند تا به فضل الهی با مدیریت جدید و تلاش همگانی در آینده شاهد شهری مترقی و آباد باشیم.

اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر همچنین از مردم اشتهارد صمیمانه سپاسگزاری و ابراز امیدواری کردند تا بتوانند امانت دار لایقی برای رای مردم باشند و گامی موثر در جهت اعتلای شهر و کشور خود بردارند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما