تات خبر
امروز : جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۴

عضو شورای شهر اشتهارد؛

۷ نفر برنامه های خود را برای شهردار شدن اشتهارد ارائه دادند/احتمال افزایش کاندیدها وجود دارد

حمید ملاحسنی: در حال حاضر نام حدود ۷ نفر به عنوان کاندیدای شهرداری اشتهارد مطرح شده است که تمامی اعضای شورای شهر در حال بررسی سابقه و برنامه آنها هستند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، حمید ملاحسنی عضو شورای شهر اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر، با اعلام این خبر که رسول نظری تا زمان انتخاب شدن شهردار اشتهارد به عنوان سرپرست شهرداری مشغول به کار خواهد شد، بیان داشت: در حال حاضر نام حدود ۷ نفر به عنوان کاندیدای شهرداری اشتهارد مطرح شده است که تمامی اعضای شورای شهر در حال بررسی سابقه و برنامه آنها هستند.

وی احتمال حضور شهردار بومی در اشتهارد را تایید کرد و ادامه داد: صادق کمالی، مهدی ملاحسنی، عباس شاه بیگ، مهدی مهدوی نیا، رحیم امیدی، مرتضی غلامی و ابراهیم شاهبیگ ۷ کاندیدای شهرداری اشتهارد هستند که اعضای شورای شهر در حال بررسی و انتخاب آنها است.

حمید ملاحسنی با اشاره به اینکه علی موسوی زاده شهردار قبلی نیز در لیست کاندیدا وجود داشت ولی حذف شد، تصریح کرد: احتمال افزایش کاندیدا های بیشتر وجود دارد چرا که ما علاوه بر این ۷ نفر از تمامی عزیزان و نخبگان اشتهارد درخواست کردیم تا برنامه های خود را به اعضای شورای شهر تقدیم کنند.

گفتنی است اعضای شورای شهر اشتهارد سعی در استفاده کامل از وقت قانونی خود برای انتخاب شهردار هستند تا بتوانند فرد مناسبی برای تصدی شهرداری اشتهارد انتخاب کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما