تات خبر
امروز : چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۶:۵۴

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان اشتهارد؛

در فصل بازگشایی مدارس، لوازم التحریر ایرانی برای فرزندان خود تهیه کنید

سعید حبیبی: در فصل بازگشایی مدارس لوازم التحریر ایرانی برای فرزندان و دانش آموزان خود تهیه کنید.

به گزارش اختصاصی تات خبر، سعید حبیبی رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر بیان داشت: در فصل بازگشایی مدارس لوازم التحریر ایرانی برای فرزندان و دانش آموزان خود تهیه کنید.
وی در ادامه افزود: باید گفت یکی از راه های نفوذ فرهنگی در قشر نوجوان و جوان که تاثیر گذاری بر تفکر و آینده نگری آنها داشته و بستر سازی مناسب برای نفوذ و استحاله فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی است، فرهنگ سازی غیر بومی و ضد ارزشی از طریق لوازم التحریر و البسه است.
سعید حبیبی خاطر نشان کرد: لوازم التحریری که دانش آموزان هر لحظه با آن در ارتباط هستند به عنوان بخشی از داشته های موثر در فرایند زندگی و آموزش از آنها متاثر می شوند.

وی تاکید کرد: با توجه به نزدیک شدن بازگشایی مدارس و داغ شدن بازار خرید و فروش لوازم التحریر توصیه می کنم مردم از لوازم التحریر ایرانی و تولید داخلی برای فرزندان خود استفاده کنند.
رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان اشتهارد تصریح کرد: استفاده از کالای خارجی ورشکستگی تولید کنندگان داخلی را به همراه دارد که ما نمونه تولید کنندگان لوازم التحریر را داخل شهرستان داریم که به شدت با کاهش فروش مواجه و بعضا اقدام به تعطیلی کارخانه نموده اند.
وی اظهار داشت: از طرف دیگر فرهنگ غربی که تطابق با سنت و فرهنگ ما ندارد و در تضاد با ارزش های ملی مذهبی ماست، فقر فرهنگی را قطعا به جای خواهد گذاشت و از طریق همین لوازم التحریر به نسل جدید ما منتقل می شود.

سعید حبیبی در پایان با اشاره به اینکه خرید کالای ایرانی مقابله با نفوذ فرهنگی، تبیین و گسترش فرهنگ ایرانی اسلامی بوده، یادآور شد: این انجمن تصمیم گرفته با بازدید از فروشگاه و عرضه کنندگانی که اقدام به فروش لوازم التحریر و البسه ایرانی در شهریور و مهر ماه سال جاری دارند را شناسایی و از آنها تقدیر و تشکر نماید.

انتهای پیام/

دیدگاه شما