تات خبر
امروز : یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۵:۳۰

مدیر کانون ادبی شهرستان اشتهارد؛

جشن ادبی بمناسبت عید سعید غدیر خم در اشتهارد برگزار خواهد شد

جلسه مثنوی خوانی و نقد شعر با هدف ایجاد انگیزه در میان شاعران و نویسندگان جوان اشتهاردی برای سراییدن اشعاری برای واقعه غدیر، برگزار می گردد.

به گزارش اختصاصی تات خبر، احمد شاهبیگ مدیر کانون ادبی شهرستان اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر بیان داشت: جلسه مثنوی خوانی و نقد شعر با هدف ایجاد انگیزه در میان شاعران و نویسندگان جوان اشتهاردی برای سراییدن اشعاری برای واقعه غدیر، برگزار می گردد.

وی در ادامه افزود: از همه ی شاعران شهرستان اشتهارد دعوت می شود در این محفل ادبی شرکت نمایند، این نشست همراه با مسابقه شعر نویسی، داستان کوتاه نویسی و کتابخوانی بمناسبت عید سعید غدیر خم خواهد بود.

احمد شاهبیگ خاطرنشان کرد: عزیزان می توانند شعر های سروده شده خود را در ارتباط با موضوع غدیر در این جلسه قرائت نمایند و در پایان جلسه، به آثار برگزیده هدایایی تقدیم خواهد گردید.

وی تصریح کرد: برای مسابقه کتابخوانی باید از جزوه تفسیر خطبه غدیر استفاده شود، علاقمندان جهت تهیه جزوه جهت مطالعه و برگه سوال به خیابان چمران کتابخانه عمومی شهید مطهری و یا آموزشگاه فاطر مراجعه فرمایند .

مدیر کانون ادبی شهرستان اشتهارد اظهار داشت: برای مسابقه شعر نویسی و داستان کوتاه نیز در ارتباط با موضوع غدیر و مسائل مرتبط با عید غدیر و ولایت و …. شرکت کنندگان اشعار نوشته شده خود را تا پایان روز چهارشنبه، ۱۵ شهریور ماه به آموزشگاه فاطر و یا کتابخانه عمومی شهید مطهری تحویل نمایند و برندگان مسابقه اشعار خود را در حین مراسم روز پنجشنبه قرائت و جوایز خود را تحویل خواهند نمود.

وی ادامه داد: زمان برگزاری جلسه مثنوی خوانی، نقد شعر و جشن ادبی بمناسبت مراسم عید سعید غدیر خم، پنجشنبه مورخ ۹۶/۶/۱۶ ساعت ۵/۳۰ عصر در کتابخانه عمومی فرهنگسرای ملاصدرا خواهد بود.

احمد شاهبیگ با اشاره به اینکه شرکت در این نشست برای عموم آزاد و رایگان می باشد تاکید کرد: از تمامی اساتید، اهالی قلم و ادب دوستان دعوت می شود که در این نشست صمیمی همراه ما باشند.
انتهای پیام/

دیدگاه شما