تات خبر
امروز : چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۳۷

امام جمعه شهرستان اشتهارد؛

اگر شورای تامین نمی تواند برخورد کند مردم انقلابی اشتهارد وارد عمل شوند/امام نهضت آزادی را بدتر از منافقین می دانست

حجت الاسلام خالقپرست: اگر شورای تامین نمی تواند با این جنگولک بازی ها که بیشتر بدنبال ابراز وجود هستند برخورد جدی کند، مردم و جوانان انقلابی با این موضوعات برخورد جدی خواهند کرد و مسئولیت این موضوع هم باشورای تامین خواهد بود چرا که امام نهضت آزادی را بدتر از منافقین می داند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، حجت الاسلام خالقپرست امام جمعه شهرستان اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر با اشاره به خیانت های حزب منحله نهضت آزادی، بیان داشت: اعضای نهضت آزادی بدتر از منافقین هستند و برخی ها با مظلوم نمایی نمی توانند لکه ننگ نهضت آزادی را پاک کنند.

وی در ادامه افزود: همگان را توصیه میکنم برای چندمین بار نامه معروف امام رحمة الله علیه به وزیر وقت کشور در خصوص این گروهگ منحله آمریکایی را بخوانند.

امام جمعه اشتهارد اظهار داشت: متاسفانه عده ای در شهر دارالمومنین اشتهارد، برای رئیس مفلوک آن که مخالف قانون اساسی، انقلاب و ولایت فقیه بود و در ترکیه فوت کرد، دایه ی مهربان تر از مادر شده اند.

امام جمعه شهرستان اشتهارد یادآور شد: این عده یک هفته پیش برای او بنر تسلیت زدند در حالی که باید به این افراد عرض کنم و هشدار جدی دهم که مردم متدین، انقلابی و نیروهای حزب اللهی تحمل این بی حرمتی را به شهر دارالمومنین اشتهارد ندارند.

حجت الاسلام خالقپرست خاطر نشان کرد: اگر شورای تامین نمی تواند با این جنگولک بازی ها که بیشتر بدنبال ابراز وجود هستند برخورد جدی کند، مردم و جوانان انقلابی با این موضوعات برخورد جدی خواهند کرد و مسئولیت این موضوع هم باشورای تامین خواهد بود چرا که امام نهضت آزادی را بدتر از منافقین می داند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما