تات خبر
امروز : دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶
پارلمان مجازی ایران
http://up.vbiran.ir/uploads/473150269856140174_ezcom-video-to-.gif
۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۴:۲۸

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اشتهارد:

برای برپا کردن ایستگاه صلواتی در اشتهارد باید از اداره تبلیغات اسلامی مجوز گرفت

محمد بیگی: ایستگاه های صلواتی باید ساماندهی شود لذا همه ی کسانی که می خواهند در دهه ی محرم ایستگاه برپا کنند باید حتما از سازمان تبلیغات مجوز بگیرند.

به گزارش اختصاصی تات خبر، محمد بیگی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اشتهارد در گفتگو با خبرنگار تات خبر، در رابطه با برنامه های ماه محرم بیان داشت: ۲۶ شهریور برنامه طلایه داران با حضور ۲۲ شورای هیات مذهبی شهرستان، ۷۴ مداح خواهر و برادر شهرستان(مجوز دار)، مبلغین و مبلغات اشتهارد و هیات امنا و خادمین مساجد که با سخنرانی مدیر کل مسعودی همراه خواهد بود، برگزار خواهدشد.

وی ادامه داد: همچنین در این مراسم امام جمعه و فرماندار و مسئولین فرهنگی و اجرایی شهرستان حضور خواهند داشت، مراسمی که در سالن عاشقان ولایت سپاه اشتهارد برگزار خواهد شد و کارت های شناسایی مداحان و جواز هیات های مذهبی به آنها اهدا خواهد شد.

محمد بیگی در ادامه توضیح داد: هماهنگ شده تا در ایام ماه محرم تمام روستاهای شهرستان، هیات ها و مساجد روحانی داشته باشند، ایستگاه های صلواتی باید ساماندهی شود لذا همه ی کسانی که می خواهند در دهه ی محرم ایستگاه برپا کنند باید حتما از سازمان تبلیغات مجوز بگیرند.

وی خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم روز تاسوعا همه ی هیات ها و دسته های عزاداری در یک مکان حضور به عمل آورند و امیدواریم بتوانیم از صداوسیما پخش مستقیم شهرستانی داشته باشیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اشتهارد تصریح کرد: در راستای حمایت از هیات های مذهبی مجوز دار، اقلام فرهنگی (زنجیر، پیراهن مشکی و تخت و غیره با قیت ارزانتر) و روغن و شکر و غیره از طرف وزارت بازرگانی داده می شود که نیاز به معرفی نامه از اداره تبلیغات اسلامی دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما